• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dopodne sam išao u nabavu još nekih rekvizita za klince za školu,popodne čupao zub,toliku mi dozu dao inekcije da mi počele noge trniti,cijelo predvečer proveo u ležečem položaju sa ledom na licu,sad lagano pripreme za njonjanje,al se bude spavalo pošto več dvije noći nisam pošteno spavao radi zuba:roll::roll:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Pokušal tanjurati zadnjih 13 kj,
ali nikaj od toga, tak da je potanjurano samo 17.
Malo se igral na kompu i onda očistil halu.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ništa.Ništa korisno,ono osnovno što se radi svaki dan se ne računa.Čak se niti ne kuha.Mi smo jeli nešto sitno,psu sam kupila kilu pučkih kobasica,macama mačju konzervu.A i kako ću kuhati kada stalno visim na kompjutoru.A sad će me suprug zamjeniti.Hvala Bogu da sam udana.Tko bi me sa ovakvim manama htio.:rolleyess:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ajkula , jes' ti siguran da su ti zub izvadili ? :vragek:
 

maslačak

Član
Tu od
30 Lis 2011
Poruka
36
Dobila sam par goluba pismonoša! Sada im se radi prstojan smještaj, prenoćili su u nekoj privremenoj gajbici.
Posjet baki i djedu, i njihovom vinogradu. Dobro i izgleda s obzrom na sve.
Djed se žali- kukuruzu je napala zlatica, ovce više nemaju šta past, zemlja kao beton. A naša lanjska kukuruza puna žižaka. :scratch :confused:
Baka nas je iznenadila palačinkama! :mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajkula , jes' ti siguran da su ti zub izvadili ? :vragek:

siguran 100% jer se osjetilo kad ga je raspolovio,dobro što sam jači na kilaži inače bi frkno u nesvijest na onom stolcu:rolfer::rolfer:,evo današnji dan prolazi u preživljavanju ovog pakla,još jedan dan pa dolazi osvježenje:prayer::prayer::drinkers::drinkers:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ma po simptomima bojim se da nije neki drugi organ zaplatio čim te boli noga :mrgreen:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
danas sam vozio vodu s traktorom jer se kod mene betoniralo i zidalo za novu garažu...vozil sam se ko luđak :p


Dobila sam par goluba pismonoša! Sada im se radi prstojan smještaj, prenoćili su u nekoj privremenoj gajbici.
Posjet baki i djedu, i njihovom vinogradu. Dobro i izgleda s obzrom na sve.
Djed se žali- kukuruzu je napala zlatica, ovce više nemaju šta past, zemlja kao beton. A naša lanjska kukuruza puna žižaka. :scratch :confused:
Baka nas je iznenadila palačinkama! :mrgreen:

reci ti baki da slobono pošalje meni par palačinka :p
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Ja kad dojdem na ono ruglo od stolca ja se sav zaledim i nis ne osjetim nakon pol vure bolova imaaa danas iso u grad spremat se za skolu tenisice obleka al jedino torba ne
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ujutro ništa,ako ne računam otkrivanje krizantema,pa sam napikirala 400 lizića,pa sam na trosjedu razmišljala što bi se sve još moralo napraviti.Razmislila jesam,napravila nisam.Nije mi se dalo,jer sam jučer radila cijeli dan.U šest sam pokrila krizanteme,jedan dio,a na drugom sam čistila zaostale zaperke i hranila komarce.Od pola osam se češem posvuda gdje me svrbi(zbog komaraca) i lunjam po kompjutoru.Povremeno.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Danas iskapao krumpir prešal negde 700-800m da bi isal tam nekom vadit krumpir a imal ga je puno a niš ni puno izlazilo meni je islazilo ko ludo dobio tonu i pol krumpira a imal sam ono čudo baš za vadit krumpir
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Silirao kod rođaka,cjeli dan se vozikao u DF-u,bio malo u ispomoči u vožnji. Siliralo se sa JD-ovim kombajnom 6redi i sutra opet
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
evo,malo prije sam vodu vozio do ''bauštele'' :p
sad idem malo prepisivat dnevnik prakse i poslje na vatrogasnu vjezbu...

evo video s voznje...i na kraju moj poznati okret pod blokadom :p
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=gelkNf_U02g&feature=player_detailpage[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bilo se u Mađerskioj,kupilo se pilećih hrbata za Ninicu,neke sitnice,kupili se kolači,pojeli se kolači,gledala se zlatna ogrlica,ti su tamo ludi,je da donekle izgleda,ali sedam tisuća kuna je čista glupost za šesnaes grama,ili sam ja nešto krivo pročitala.A nisam jer mi je cjenu napisala na digitronu.Navečer,u sedam slavlje,naručeno pečeno meso,a ostalo ću pripremiti.Dolaze prijatelji,samo dva para,ali uvrnuti ko mi.
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
mel i pospremal garazu
i onda malo zajebancise sa quadom po blatnoj ledini (dok me kiša nije oprala) pa gas doma :weedman:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh