• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dva dana se spremala roba za žitnjak.Sinoć do osam.Rajčica,paprika,krastavci,šljivar,roga.Pa u pola devet kupanje.Pa sam bila sa svekrvom na hitnoj koja više nije hitna.Prime te samo ako hoćeš umrijeti odmah,a ako nisi voljan čekaš slijedeći dan svoga doktora u selu.Ma kako ti loše bilo.Što nisi otišao odmah kada ti je bilo nešto malo.Ili idi zamjenskom doktoru koji isto ne radi noću.Bez uputnice ne možeš u bolnicu.A zamjenski doktor ionako ne daje uputnicu.Samo recept.Pa ako si za umrijeti kada radi zamjenski-umri,jer hitna ne prima niti ako hoćeš umrijeti kada radi zamjenski,a zamjenski,ko što rekoh ne daje uputnice bez kojih ne možeš nikuda osim natrag kući,tko ti je kriv što ne želiš čekati svoga doktora u njegovo radno vrijeme.E,sada sam :axe:doktore,pa idemo dalje.Kući sam došla u petnaest do jedanaest,otprilike,odahnula,nahranila psa i šest mačaka(hajde,tko želi na poklon prekrasne male mačiće),i navalila na kompjutor.Onda sam gledala neki film,i oko jedan otišla spavati.To je ona situacija kada od umora ne možeš zaspati.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
konačno i kod nas KIŠA a ja u jutro uplatio 15 kubika bagrema i sve pripremio da to danas izvezem i šume i razvezem kupcima a ono kiša tako da ležim sa laptopom, malo fejsam, malo njuškam i malo na forumu, zabolit će me leđa od silnog odmaranja, trebao sam sa autom na tehnički a tamo cjela kolona, kišni sati pa ljudi rješavaju takve stvari
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dan za ljenčarenje,nakon što je otišao veterinar iz štale,majne žena i ja skočili do grada,ja planirao dati krv ali prevelika gužva da sam odustao,žena kupila papriku,uzeli klincu neke drangulije za tehnički,sad do 16 00 laganini izležavanje,ipak jučer bio sinov rođendan pa da se malo organizam stabilizira:drinkers::drinkers::rolfer::rolfer::rolfer:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas sam u kauflandu napisala oglas-poklanjamo prekresne slatke mačiće,može sa dostavom.To je bilo u podne.Još nitko nije zvao.Sada opet pišem oglas-poklanjam slatke mačiće,u ponedeljak moguća dostava u Zagreb.(Idemo nešto obaviti pa možemo usput isporučiti).Jedini uvijet je ljubav prema životinjama iliti lagodan život za macu.Navalite sa naruđbama,imamo ih pet.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pošto se jučer brao kukuruz poslje podne,danas bilo istrpavanje,mrzi me nedeljom ali eto moralo se,od jutra nije dobro krenulo ali uspjeli smo riješiti današnje kukuruze,pošto sam stavio kukuruzanu malo dalje od dvora morali smo spojiti 3 kabla za elevator i kad trebalo krenuti puf počne se pušiti iz zadnjeg,hebi ga sve raštekali složio struju i brzinsko skidanje remenice sa elevatora i dalje je fergi odvrtio svoje,popodne se malo počistili ostaci od kukuruza i sad se ide rano spavati jer za danas dosta:partyman::partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Evo i ja stigao sa dalekog puta , išao sam u Prag malo neko gostovanje sa folklorom :gitarist::gitarist:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
sad se peljo sa mojim vatrgasnim autom MB 300GD auto je zverka uff i jučer bio u berbi grozja
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
jel sa ovakvim, samo je ovaj slabiji model. ja ovih dana ljenčarim
[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=hvwkasi7i84&NR=1[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dopodne u kukuruzu,poslje sa kčerkom kod zubara i opet malo u kukuruze,večeras puštanje malog mozga na pašu:partyman::partyman::partyman:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Danas planiram poravnati nosače blatobrana koje mi je jedan naš super uvaženi član pofrkal :axe::axe: :lol::lol:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
jel sa ovakvim, samo je ovaj slabiji model. ja ovih dana ljenčarim
[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=hvwkasi7i84&NR=1[/YT]

da toma isti takav samo je crven i ima vatrogasne naljepnice rotirka i ostalo došo iz škole s peticom :D
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
ja malo pločice postavljo na praksi i sad pokrivamo novu garažu

kolega je malo spavao :mrgreen:
550646_435721289807700_1330430292_n.jpg

198544_435523213160841_89185132_n.jpg

377302_435411513172011_1695979085_n.jpg

223067_435720286474467_245363281_n.jpg
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Bio na face-u i gledo ovo ahhaha i malo u vožnji sa biciklom po selu sa drugovima :weedman:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=UuRqGkwZYi8&feature=player_embedded[/YT]
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Branje pa baliranje kukuruzovine , cijeli dan , evo sada zamijenio remen na alterntoru , stavi neki duži i vezao žicom ujesto španera jer mi traktor treba sutra u 6 sati , valjda izdrži dok se ne otvori radnja da kupim remen po mjeri
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Branje pa baliranje kukuruzovine , cijeli dan , evo sada zamijenio remen na alterntoru , stavi neki duži i vezao žicom ujesto španera jer mi traktor treba sutra u 6 sati , valjda izdrži dok se ne otvori radnja da kupim remen po mjeri
zašto baliraš kukuruzovinu??
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas se malo mljeo friški kukuruz u vreče,bio sam bijel kao da pao snjeg,moram još uzeti nešto vreča,popodne pobrao nešto malo domačih jabuka,živi užas na tri velika stabla samo dvije kašete od voča a znalo biti po 7-8,večeras neki ludi vjetar nadam se da nebude nestalo struje:prayer::prayer:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Od subote evo do danas, oranje, rotodrljanje i sijanje repice..
I kombajnirao se kukuz.. Stalno nekog posla.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jučer od popodneva i danas cijeli dan osim stanke za ručak,sve do pola devet priprema robe za Žitnjak.Kupanje.Večera za muža,on otišao u Zg,ja nalegla na kompič.Od umora mi se ne jede niti ne spava.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh