• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Debelo ljenčarenje do podne ,poslje jela bacio se na čiščenje moje bukse,majko božja šta tu svega ima ,moraču jedan četvrtak na staru kramu u Bjelovar i sve prodati ili u sekundarnu sirovinu:partyman::partyman:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bili u Ludbregu na hodočašću,prošli gužvu,nešto popili,vručina,zamolila Boga za pomoć jednoj prijateljici,vratili se kući i igrali sa pet mačića.Želi li tko na poklon dva prekrasna mačeta?Jako se vole igrati sa ljudima.
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Bil u školi do 9 i došal doma haha
I sad ljencarenje do 15 do 7 onda na vozački
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
žena i ja spilili susjedu 15 m drva,majko božja kakva loša bukva,svi prsti na broju,sad leglo lagano tuširanje od prašine i do 5 mir ,može hladan Radler,:drinkers::drinkers:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
žena i ja spilili susjedu 15 m drva,majko božja kakva loša bukva,svi prsti na broju,sad leglo lagano tuširanje od prašine i do 5 mir ,može hladan Radler,:drinkers::drinkers:
a jebo te ajkula,zena i 15m drva nije lako nikako ,moracemo mi dalamtinci doci spasiti vaše zene kod nase ce u plastenike kolko tolko lakse :mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma to je samo jednom godišnje,ja se držim one da žena drži 4 kuta i štap u ruci:rolfer::rolfer:,kad su sitna drva obavezno pilam sam ,nikog oko sebe ali pošto su dosta bile krupne cjepnice ispomoć dobro dođe a i cjepanicu im pilim na tri reza radi malog ložišta što isto malo usporava :partyman::partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Dovršio sastavljanje vladimirca , pospremio gdje smo ga sastavljali , odvezao kolegi njegove stvari , popravio motorku , oborio i izrezao na kladiće 4 bukve i jedan grab , dovezao kamionić bala
Dosta li je :rolleyess: ja ću cocacolu :partyman:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Išli u zlatarnu po rođendanski poklon,ali bezuspješno.Za moju staru ogrlicu mi nudili 3 650 kn,a za novu tražili 8000.Pa sam ja lijepo odustala,za 30 kn dala popraviti staru,sutra će biti gotova.Nabrano 150 kg krastavaca,promjenjeno ulje u kombiju,posjećena prijateljica u bolnici.Još nešto?Ništa.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas isčekivao kišu i pilio sebi drva ona sitna,užas piliš i nikako vidjeti napretka,sutra sljedi završetak :finga::finga:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
od 9 do pola dva švrljo sa sinom po sajmu,popodne neki čovijek došao gledati neki zapušteni vinograd,vozio susjedi pikaču na sex,večeras promatram kakve se to budale voze po nebu sa nečim teškim,kaže ova iz 112 da budu par večeri išli helikopteri,ma koga ona mulja ovo je nešto veče i puno glasnije od Hindova,možda voze tenkove ili plaču u Afganistan da bar jedan sad opadne na moju zemlju al bi bilo sekundarne sirovine:partyman::partyman:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
od 9 do pola dva švrljo sa sinom po sajmu,popodne neki čovijek došao gledati neki zapušteni vinograd,vozio susjedi pikaču na sex,večeras promatram kakve se to budale voze po nebu sa nečim teškim,kaže ova iz 112 da budu par večeri išli helikopteri,ma koga ona mulja ovo je nešto veče i puno glasnije od Hindova,možda voze tenkove ili plaču u Afganistan da bar jedan sad opadne na moju zemlju al bi bilo sekundarne sirovine:partyman::partyman:

A da ti padne atomska bomba,puno je skuplja,kolko bi to para bilo!!!?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A da ti padne atomska bomba,puno je skuplja,kolko bi to para bilo!!!?

Ma prodalo bi se i to samo bitno da se ne aktivira,crno tržište radi:lol::lol::lol:,nadam se da ste stigli OK kući i nanovo u radne pobjede
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mi smo stigli sretno,što se ne bi moglo reći za jedan mercedes sa petero odraslih putnika i troje djece.Zavalili se u jednu grabetinu,metar i pol ispod ceste ispred jedne kuće.Prvi lijevi kotač visi iznad grabe u zraku, desni na čvrstom,zadnji malo podignuti iznad zemlje.I svi u šoku i panici,stoje i hodaju oko auta.Mi smo naišli,stali,izašli,sišli u grabu,poslali vozača za volan,rasporedili ekipu oko prvog lijevog,viknuli ho.-ruk,diži,i auto izašao.Znamo mi kako treba,dizali su nas dva puta u žćivotu,ako računamo i kamion,triput.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ja danas ne radim baš ništa,ali doslovno, i od mene su ti helikopteri prije 2 dana prolazili, ali po noći i to je nešto ogromno,neki teretni vrag, a sve živo zvoni od njih.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Stavljao novi akumulator danas kupljen na kombajn i uzmem cekic da malo nabijem kleme, ispadne mi i spoji plus i minus.Ostatak mozete zamislit.Rascopao se po pola,Bogu dragom hvala po hlacama i majici mi je samo prsnilo,istog trenutka dok jos nisam dosao sebi sam skinuo sve i ispolivao se vodom.Jos drhtim i u usima mi zuji ko da je pala granata pored mene.Opreza nikad dosta!!
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
Branje paprike, grožđa, paradajza... već 100 dana branja i tržnice bez prestanka. Zapravo 97 jer su 2 bila neradna dana i jedan nas je kiša omela u branju. Već pomalo posustajemo. :rolleyess:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Branje paprike, grožđa, paradajza... već 100 dana branja i tržnice bez prestanka. Zapravo 97 jer su 2 bila neradna dana i jedan nas je kiša omela u branju. Već pomalo posustajemo. :rolleyess:

Nije sve u kunama,ali kada postane teško,broji.Ipak postane:p:p:p malo lakše.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas bio leteći,prvo klinca bolio zub,gas kod zubara,dođem doma gas u BJ treba nešto tastu za rođendan kupiti,popodne se trebalo brati kukuruz ali se odustalo,stavio bočnu kosu na fergija,poslje hranjena kravica kod tasta na rođendan i sad na bunar po hladnu vodu,vau a sutra sinov rođendan,budem to nekako izdržao:rolleyess::rolleyess::rolleyess:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh