• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
bil u školi 8 sati :mad:
a u školi haos (pod odmor izbili vrata sa pantima :lol: )
pa je bilo malo po skoli :axe::axe:
i sad ucim za test iz autoškole
koji imam sutra

a nisi niti blizu nama kad ovi moji imamo zastor oni to spuste i pukne sve kvragu,pa znaju pod satom gađat učitelja gumicom :mrgreen: al mene boli briga dns idem opet grabit sa susedinim traktorim jer su moja dva zakopčenaa!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
u jutro povaljano jedno sijanje ljulja,popodne bili gosti pošto jučer bio od kčeri i sina imendan pa se danas malo proslavilo,sad opet u štalu pa mir,ipak je danas nedelja i treba ju provesti sa najmilijima:partyman::partyman:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
uživancija doma uz telku i pokoju kapljicu i šunjke i sira malo vožnja i u susedstvo
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Vratio nam sud auto, koje su nam prije 5 godina oduzeli ( kupili smo ga ukradenog, ukraden je bio negdje u Italiji ), pa će danas fino fešta da legne :partyman:
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
na praksi rezao polukruge u betonskim pločama tak da može pokraj betonskog stupa ic :supz:
8 komada :partyman:
i onda smo se malo zaj*bavali na praksi :axe::axe:

397316_440245799355249_1924971705_n.jpg


546181_440252532687909_1848570759_n.jpg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E Tino,Tino,ti možda sebi sada izgledaš faca sa tom flašom u ruci,ali kada odrasteš shvatiti ćeš kako to zapravo izgleda.U moje vrijeme i u vrijeme moje djece,a i u tvoje vrijeme ima jedna poslovica-"nije za guske sijeno".U životu svakoga čovjeka na životnom putu postoji raskrsnica.I svi mi kada smo do nje došli morali smo odlučiti kojim ćemo putem dalje krenuti.Nadam se da ćeš znati izabrati onaj pravi.
Danas se išlo malo u Sloveniju,iako se to što se kupilo moglo nabaviti i kod nas.Ali treba se malo odmaknuti od svakodnevnice,makar koštalo i više nego treba.:gitarist:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
:lol:

tino koji si ti frajer :cool:

:mrgreen:

Po godinama koje si naveo u profilu,ti si već trebao proći raskrsnicu.Stoga me čude pohvale malcu sa flašom u ruci i to na radnom mjestu.
Znam da sam stekla dva nesimpatizera,ali morala sam reagirati.
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
iso miki...
to je žuja grejp...takoreči to je sok a ne piva... :!:
alkoholičar ne mislim biti jer je moj tata pio i bio je na odvikavanju tri puta i konačno se odviko i sad pije jedino vodu,sok i žuju cool... :!:
ne,nisam ja nikakav frajer neg je vruce u pm a to mi je osvjezenje a instruktora nije bilo pa sam si malo gucnul :drinkers:

ja popijem tu i tamo koju pivicu s društvom ali samo radler i to je sve...
i ne pušim ko moji vršnjaci,kad doma tata zapali cigaretu ja poludim,meni se odma živci dignu na 300 km/h :evil:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Krv nije voda 8)

Sinko ali ta pila se ipak vrti, kamenje pršti ...............
Gde su ti rukavice? Majca kratkih rukava. Naočale, da si barem sunčane metnul bil bi pravi lik. Pridržavaš taj komad betona jednim prstom :axe::axe:
Ustvari nisi ti kriv nego gazda ili majstor koji te uči.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
iso miki...
to je žuja grejp...takoreči to je sok a ne piva... :!:
alkoholičar ne mislim biti jer je moj tata pio i bio je na odvikavanju tri puta i konačno se odviko i sad pije jedino vodu,sok i žuju cool... :!:
ne,nisam ja nikakav frajer neg je vruce u pm a to mi je osvjezenje a instruktora nije bilo pa sam si malo gucnul :drinkers:

ja popijem tu i tamo koju pivicu s društvom ali samo radler i to je sve...
i ne pušim ko moji vršnjaci,kad doma tata zapali cigaretu ja poludim,meni se odma živci dignu na 300 km/h :evil:

U tom slučaju-moje duboke isprike,i izraz poštovanja mladom samosvijesnom mladiću.Odgojila sam dvoje djece,jedno od toga muško,sa prijateljem bez oca,kojemu je trebalo ponekada ukazati na krivu percepciju životnih vrijednosti.Previše se lošega u današnje vrijeme događa,a najteže mi je gledati mlade ljude na pragu života nesvjesne kako je krhka granica životnog odabira dobrog ili lošeg.
Isprika i Tiboru ako sam i njegov komentar krivo shvatila.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Krf nije soda :lol:

Da, i ja prvo kaj sam primjetil je to da
mu zaštita na radu i nije najjača strana.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
A šta češ moja Johabice.
Kaj mi znamo, mi nikad nismo bili mladi ............
To se danas izgleda rađa sa fakultetom
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Ti bokca dns dopelali 6 gajbi otavića i nešt strništa u rinfuzi jao al sam se navoziiil
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
iso miki...
to je žuja grejp...takoreči to je sok a ne piva... :!:
alkoholičar ne mislim biti jer je moj tata pio i bio je na odvikavanju tri puta i konačno se odviko i sad pije jedino vodu,sok i žuju cool... :!:
ne,nisam ja nikakav frajer neg je vruce u pm a to mi je osvjezenje a instruktora nije bilo pa sam si malo gucnul :drinkers:

ja popijem tu i tamo koju pivicu s društvom ali samo radler i to je sve...
i ne pušim ko moji vršnjaci,kad doma tata zapali cigaretu ja poludim,meni se odma živci dignu na 300 km/h :evil:

e TINO, svi su vidjeli flasu, a niko te nije pohvalio kak si lijepo izrezao polukruge na onim plocama! svaka cast majstore!

koliko halabuke oko zuje grejp!, a sta bi tek bilo da si imao pravu zuju!!??, bokte dobio bi bann sa foruma! HAHAHA!!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
nemoze mi nist doletit jer je ovaj stitnik gore i nisam direkt iza ploče za rezanje...
ne držim ništ nego samo guram ,ta ploča se nema kuda pomaknut jer je ja rukom malo teže pomaknem

e TINO, svi su vidjeli flasu, a niko te nije pohvalio kak si lijepo izrezao polukruge na onim plocama! svaka cast majstore!

koliko halabuke oko zuje grejp!, a sta bi tek bilo da si imao pravu zuju!!??, bokte dobio bi bann sa foruma! HAHAHA!!

dobio bi ja ban i s prakse :p
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh