• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
nemoze mi nist doletit jer je ovaj stitnik gore i nisam direkt iza ploče za rezanje...
ne držim ništ nego samo guram ,ta ploča se nema kuda pomaknut jer je ja rukom malo teže pomaknem
Eto ga na :prayer::prayer:
Ok, povlačim se, da nije bilo ove slike ja stvarno nikad u životu nebi cirkulara videl, a kamoli sa njim radil :oops:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Eto ga na :prayer::prayer:
Ok, povlačim se, da nije bilo ove slike ja stvarno nikad u životu nebi cirkulara videl, a kamoli sa njim radil :oops:

no no
ja samo kazem da nema nikakve opasnosti,po meni je samo voda prskala,drugo nist :mad:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Eto ga na :prayer::prayer:
Ok, povlačim se, da nije bilo ove slike ja stvarno nikad u životu nebi cirkulara videl, a kamoli sa njim radil :oops:
Ma muhy nema svrhe ništa pisat :madmana:
Nego, jesi vidio kako banzek izgleda, a motorka? :oops: ;)

prvi dan na poslu nakon 47 dana uh treba sad hvatat ritam
Oooo kolega po odmoru i kako je na poslu nakon dugo vremena? :D
Ja sad bio na GO i opet mi najavili GO, a još ima i nekih slobodnih dana za riješit, nikad kraja :scratch
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
uzel koplet go pa još malo bolovanja.a ide nekak bude se priviknulo samo šef rekel da nema više bolovanja godišnjeg i sl bar jedno duže vrijeme
 

ninci

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
206
No ajde... nemojte tak dečka...nije on sa 20 više baš tak dete...mnogi u toj dobi imaju i djecu već... a i pije radler!
Iako ni ja ne podržavam to na radnom mjestu.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
to s godinama...nekj sam zaribal dok sam se prijavljival i nisam dobro godište stavil
za 2 mjeseca cu imat 16


evo,dns malo na praksi pločice postavljo i opet ih skidao dole i onda smo rezali opet betonske ploče,3 komada koji su ostali...navečer ču stavit i video


564051_440607832652379_2060566160_n.jpg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Šta se radilo danas-prvo se ujutru u krevetu popio kapučino(ja kuham,nosim u spavaću,pa se srče),onda se tražio razlog -zašto ne ustati iz kreveta.Kada su se izgubili svi argumenti-počela je kiša.Pa se izležavanje produžilo.Tako ti je to kada si svoj gazda-možeš što hoćeš.(Pouka-postani i budi poljoprivrednik).Onda je želudac počeo tražiti svoje.Onda je zvala prijateljica i najavila dolazak.Onda se počeo spremati ručak.Onda je došla prijateljica.Onda je otišla prijateljica.Onda je suprug otišao u plastenik brati rajčicu.A ja sam nastavila sa ručkom,stavila sve u rernu,namjestila sat i otišla u plastenik brati papriku.Onda sam otišla provjeriti dali je ručak gotov(krumpir sa piletinom pečeno u rerni).Bio je Onda sam ja pojela koliko sam mogla jer mi je bilo fino(krumpire spremam vrlo rijetko pa su mi bile gladne oči).Onda sam otišla opet u plastenik dalje brati papriku.Onda sam morala na wc,pa sam opet otišla u kuću(viša sila ne pita),a u kući je već bio suprug i pao je dogovor-od posla više ništa.On se izležava na trosjedu i drjemucka,a ja sam navalila na kompič.Ako ste sve ovo pročitali znate što se radilo danas.I da,skuhala sam psu Ninici i macama pileće hrbte.Sve su pojeli .I konzerve.To su oni radili danas Jeli.A mi smo jeli,srkali i radili.I ostalo.Tako.To je to.Za sada.Dan još traje.Ali više neću reći ništa.Za danas.:gitarist::gitarist::gitarist:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
:rolfer:

kako to izgleda kada ides puno na gljive :lol:

inace, dobar "ulov". i kod mene ih ima po pasnjaku, ali ne u tolikim kolicinama. a inace, gljive sada rastu kao lude. gdje god se okrenes ima beraca..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
do podne sa klincom kod dr.neke želučane težave,poslje podne na jednu sahranu gdje smo dobro pokisli a jučer bio isto na sahrani a bilo tako vruče da se znoj brisao koje lude promjene vremena,mora se otići ispratiti susjede eto što bi rekli ljepe godine natukli susjeda 90,susjed 85,pih moja generacija nema šanse da dogura te godine ,jedino neki koji žive zdravim životom:partyman::partyman:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
do podne sa klincom kod dr.neke želučane težave,poslje podne na jednu sahranu gdje smo dobro pokisli a jučer bio isto na sahrani a bilo tako vruče da se znoj brisao koje lude promjene vremena,mora se otići ispratiti susjede eto što bi rekli ljepe godine natukli susjeda 90,susjed 85,pih moja generacija nema šanse da dogura te godine ,jedino neki koji žive zdravim životom:partyman::partyman:
laka im zemlja,,mi zemljaci teško to dotiramo
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
:rolfer:

kako to izgleda kada ides puno na gljive :lol:

inace, dobar "ulov". i kod mene ih ima po pasnjaku, ali ne u tolikim kolicinama. a inace, gljive sada rastu kao lude. gdje god se okrenes ima beraca..

Ma kod nas po livadama rastu ko lude,tamo gdje voda stoji u prolječe,znači u malo nižim livadama. Svaki dan se vide berači gljiva i srečom danas nikoga nije bilo ili smo mi uranili prije svih. Na jednoj livadi koja je cca 1jutro 1,5 jutro nakupili smo 3 kante
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas naporan dan,ovo našvrčkam i idem spavat,jutros u pola 3 sa sinom na hitnu pa došli doma,prije podne kod njegove doktorice kojoj se danas nije radilo pa smo popodne završili ponovo u Bjelovaru i nakon 5 sati lunjanja i sat infuzije dokoturo sam se kući,fala bogu junior sad uspio zaspati a sad i ja krečem put krpica,laku noć
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
evo ja bio u skoli,doso doma,zaspao i onda iso jest i sad idem opet spavat...ubime ova skola :madmana::madmana::rolleyess:


danas naporan dan,ovo našvrčkam i idem spavat,jutros u pola 3 sa sinom na hitnu pa došli doma,prije podne kod njegove doktorice kojoj se danas nije radilo pa smo popodne završili ponovo u Bjelovaru i nakon 5 sati lunjanja i sat infuzije dokoturo sam se kući,fala bogu junior sad uspio zaspati a sad i ja krečem put krpica,laku noć

sta ti je s malim? :supris: nadam se da ce bit dobro :roll:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dan je počeo lijepo-ustalo se kasno,oko osam,pa se malo popričalo sa susjedom iza vrta.Pa se nabralo cvijeća.Pa se naplatio dug za cvijeće.Znači,nešto se i zaradilo.I još se nešto cvijeća prodalo-naplata odmah.Pa se sjedilo na telefonu,malo_O-ho,ho,bilo se danas i u Čakovcu i u Varaždinu,(dok mačka nema,mišica kolo vodi-muž u ZG privrijeđuje neke kune-roba spremana jučer i prekjučer,a ženica naokolo, onako,laganini:gitarist:)Pa se ubija kompić,povremeno,pa tv.Malo mi je dosadno.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh