• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
Navodnjavao i prihranjivao povrće, podsadio rog papriku gdje fali i posadio ljutu i paradajzericu. Što se tiće svetka siguran sam da Bog ne uzima za zlo pošten rad na zemlji.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Navodnjavao i prihranjivao povrće, podsadio rog papriku gdje fali i posadio ljutu i paradajzericu. Što se tiće svetka siguran sam da Bog ne uzima za zlo pošten rad na zemlji.

Bog valjda ne,ali ljudi da.Nas su godinama ismijavali što radimo i nedeljom i praznikom ako treba,ali se nikada nismo obazirali na to.
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
Bog valjda ne,ali ljudi da.Nas su godinama ismijavali što radimo i nedeljom i praznikom ako treba,ali se nikada nismo obazirali na to.

Treba spašavati svoje, zna i Bog kak to ide s tvornicom na otvorenom. A ljudi uvijek pričaju...
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ma licemjeri i jedni i drugi..
Nije grijeh raditi, ako treba i svetkom i petkom, ali se treba i odmoriti malo..;)
Danas cijeli dan rad, vezano za ove prije navedene..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
išao ujutro u sisak pogledat jednu prikolicu,popodne mjenjao na autu diskove i pločice...a navečer sjeo na vrt i guštao pivicu...:partyman:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eto,priznajem,radila sam i na blagdan,nabrala sam sedamsto kila paprike,a muž ju je otišao prodati.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Danas idemo i baleranje posla ko u priči bit će rolobala i kockica svega svega ;)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kak je prošla paprika, jel prodajete na Žitnjaku?

Da,na Žitnjaku,maloprije sm pričali,prodao je po 10 kn,ima još 150 kila za prodati.Ja sam doma prodala 50 kg po 13kn i 55 kg rajčice po 10 kn.Sve se prodaje bruto roba.Inače doma na kile u dvorištu-paprika 20 kn,rajčica 15 kn,ali to je sitno što se proda.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
malo se prosusilo i krenuli u presijavanje soje ..........
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Pripremal objekat i stazu za jedno malo privatno okupljanje
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
CIjeli dan posao oko sijena,prvo sakupljanje a poslije odvoz bala dimo..
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Uglavnom poslovi oko baliranja,sijenja i košenja , umoran kao pas :(
 
G

GROF

Guest
., leti vo vrime ko munjeno., ča smo delali?; 08.06.2012.g., petak, spal celi dan jer sam došal iz noćne., probudil se oko 17:00 sati pa išal mami dopeljat grane, grane za metnut po grašku da se ima kud grašak "prtit" - penjat., onda sa ženicom išal pomoć brat bazgu za domaći sok od bazge!., oko 20:30 sati išal frezicom frezat redove izmedju fažola - graha i zelja - kupusa, došal kući već po mrkloj noći, onako po misečini na bertoliniki ko nekada.-

., 09.08.2012.g., spal do 08:00 sati pa išal kosit tu je...u travicu oko dvora ke ima ko u priči., ve godine pada otkos već treći put!, dopeljal sa pilane bunt jelovoga škarta, vozil prijatelj - sused, pa onda sa burazom prerezali i prebacali na drugu rpu - hrpu da se prosuši prije rezanja sa cikularom., farbal 5 komadi darovani potkov - za sriću!!! ...

., išal u kuću na pranje i počinak oko 23:00 sati umoran ko pas., a danas?, danas sv.nedilja a ja delam od rane zore., evo napokon i tome dolazi kući sa turneje., pa idmeo nešto ozbiljnije sa njim delat., dosta je odmaral i poziral.- ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
Posljednje uređivanje:

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
Juce sam nadrljo samo tako. Cistio sam neku livadu i vocnjak ukupno 10 ari. Uspeo sam da odradim osam i ostalo je za sutra ta dva ara. Trava mi je bila do nosa. Skuvao sam se samo tako. Posto je prilaz vrlo nezgodan u stvari teze je izaci odatle nego doci tamo. A najgore sto mi se desilo da sam trimer morao da nosim dva puta u servis i to mojom greskom. Naime nisam znao da sam sa zadnjim delom pantalona prilikom mahanja zakacio sauh koji je ometao rad testere. Odem jednom, taman pocnem da radim opet. A kad sam je prvi put odneo oni je rasklopa kao da nesto ociste iznutra. I ne kazu mi u cemu je fora. Prokuko sam zbog toga. Kada sam dosao kuci legnem onako znojav i upaljen na plocice da se oladim. Posle pocnu grcevi u nogama. Za grceve vise krivim to sto mi je radno mesto sedece i sto verovatno nemam kondicije.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
kod mene tak nes ce bit iso malo vanka na svjez zrak da idem kosit a ono 549 nema napred gume jer su pukle od tome pa neka ide u ****c ošo u kuću hladit živce na forumu
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Evo, prošel je i ovaj produženi vikend koji je iskorišten na najbolji moguči način :partyman:

Hvala Puknutom i ostalima prisutnima na svemu, a onima koji nisu bili u mogučnosti nek bude žao. Vidimo se dogodine ..................... ko bu u mogučnosti :finga:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas pola dana proveo u gradu,svi nešto napeti i svima se žuri ,tko im kriv što su 4 dana ljenčarili pa bi sad da ih drugi puste prek reda,malo bio u poreznoj,malo fina, malo t -com,bio kod murije da im nešto poklonim ,dabogda im prisjelo,prošao dan ko keks:weedman::weedman:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
danas pola dana proveo u gradu,svi nešto napeti i svima se žuri ,tko im kriv što su 4 dana ljenčarili pa bi sad da ih drugi puste prek reda,malo bio u poreznoj,malo fina, malo t -com,bio kod murije da im nešto poklonim ,dabogda im prisjelo,prošao dan ko keks:weedman::weedman:

A u medjuvremenu si naiso i do mene i uteko, sto nisi nazvo nisam bio daleko, kod Pala smo dogovorili kistru za kalcifikator a ostalo slazemo ja i susjed sami.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh