• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
sretno sa novim poslom,ja danas do podne malo šlajfo,popodne malo košnje oko okučnice i uzorao neki pizdunak od ograde,po travu i eto pao mrak
 
G

GROF

Guest
., "ranom" zorom se digal - čitaj ustal, rešil tekuću papirologiju - za ženicu, zvali sa posla za delo, brzo se spremil - po vojnički., pa na fakultet Strojarstva i Brodogradnje mirit - vagat gvoždjuriju - osovine traktora tome., pa kod doktora popravit "nogu"., pa laganini delo celu Božju! noć.- ... ., jedva čekam doć kući i zaleć pod jorgan planinu.- ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Cijeli ubogi dan je cmizdrila kiša , uspio sam iskopati neki kanal za kanalizaciju i posle toga radio oko malčera , večeras malo sa drugarima posjedio :drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
do podne čistio tavan ,jedno smeče dolje drugo gore,poslje naišli neki gosti, pa po travu ,neki kupci za mf došli i ode dan :weedman::weedman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
A šta raditi trebam špricati kokuruz a kiša stalno pada li pada valjda nču sutra ako če se dati.ili ču imati sramotu..
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Pravio na strugu neke nosače za malčer , otišao po neke dijelove do Bijeljine sa sinom i otkrio da smo smo zaboravili pare , našlo se nešto siće da krenemo u pekaru na vruće kiflice i kada sam se vratio kući nastavio čačkanje oko malčera i probao ga
evo sada došao sa folklora , umoran kao džukac :cry:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
iskoristio kišno vrijeme za šerafljenje po traktoru...
rade se okviri, farbaju, pa će se stavit guma između kabine i motora, i ispred volana...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Do sada sam povezala pola reda paprika,narezala dvije tisuće špaga, čeprkala po kompjuteru,ah,nahranila živinu već dva puta,stavila sušiti rublje,jela kod svekrve,pogledala rogu u polju,sada ću se zavaliti na trosjed,muž već spava,mali odmor,pa opet na vezanje.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dopodne šarafo po nekoj staroj muzilici,spajam iz dve jednu,poslje kravama po neku papicu,neki kupci davili popodne ,hranjenje i sad idemo šlafen:mrgreen::mrgreen:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Danas se sadile tikve koje nisu nikle za svinje ,pa se išlo gledat travu za košnju itd...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
doša iz škole ljut kaj vuk jer sam dobil kolčinu no nema veze ima ih nešto :D
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
no,ovo je strašno,već pola sata tražim daljinski za max-tv,kojega sam prije pola sata negdje na relaciji dnevni boravak-kuhinja ostavila.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh