• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a znači opet neka trgovina,ded Savo baci pogled drugi put koliko koštaju bočni limovi od haube malog ferkija,danas sastavio sijačicu,otišao po piliče ,krenuo sijat sirak i mašinka neče da vrti ,gas u trgovinu po Z-15 promjenio i posijao bez problema ,popodne vozio klinku i prijatelje u crkvu ,imaju pripreme za krizmu,dovezao jednu ramu od sadilice krumpira da na nju montiram ogtače da ne moram moju rastavljati ,lagano u štalu i pala fina večera:drinkers::drinkers:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Pa eto , malo trgovao , uzeo neke sitnice za balirke i još koje gluposti , uglavnom nikakvo kapitalno ulaganje kako bi politički rekao :rolfer:

Nemam ti ja pojma o IMTu i njegovoj limariji , prosvijetli me na PP o kojim limovima se radi , provjerit ću , no frx , sve uz nadoknadu :drinkers::mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
bio u šumi,ubile me krvopije...:madmana:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
kod mene se priprema za košnju sve ide punom parom nikada se nesta je hehe
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Sastavio reduktor na presi , isprobao je i onda rasklopio pikap na njoj da zamijenim one 4 plastične čaurice u kornjači
 
I

ihorzic

Guest
evo odgledao dva filma sa najboljom pjevačicom i najljepšom glumicom ( J. Lopez )
i idem spat
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav moj forumski svite! ...

., a ča se delalo?., kosil oko dvora travu ka raste ko luda, kosil celi Božji! dan i sa nom prdalicom od kosilice potrošil 5 litar benzina., tako DA morete i sami predočit koliko sam se naletil za njom?., e onda već pred samu noć pral moga poršea - čitaj polića., e onda uspavali jedno janješce od 30 i ku kilu za jutarnju Sv. krizmu moga kumića u Sesvetama., mrtav umoran., ajmo spat., Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
I

ihorzic

Guest
evo sad se prokljuvio i plan mi je spakovati auto prikolicu za put na more , možda sretnem bageristu di usput sutra i cugnemo po jenu
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
hehehehe ja danas samo na kompu mozda malo u selo :D ali samo doma hehehe i pozdravi baveristu u moje ime :D
 
I

ihorzic

Guest
Auuuuuuuuuu
koja gužva kod mene danas , u mojoj Biskupiji i Župi je susret mladih Hrvatske ,
pa sam ugostio osmero Zadrana - sad su otišli na misu a ja malo na komp
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
četvrtak, kosil tršče
petak, kosil tršče, pa pokosil konačno...
subota od 7 do 19h bili brat i ja u šumi...
nedjelja, htio na vožnju sa motorom, supruga dobila volju, i eto, koda je prizivala, kišu u jutro....
ha niš, razmrdal kablove po kući i prespajao telefone, adsle... bem ti žice kako se to petlja....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh