• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
tanjurao cijelo popodne za kukuruz,sutra sjetva...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kosio travu, cistio filtere zraka na 533 (okretaji sa 2000 dosli a 2300+) , bacao umjetno, dovrsavali autoprikolicu.. sutra (danas) nabacit jos malo boje na nju pa ce u temu o prikolicama iz kucne radinosti..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ujutro otišao po male piliće buduče pohance,kupio kutije za sjeme za sadilicu meh.,napravio zahtjev za poticaj ,posadio ral m 34 ,sutra još 3,5 i onda mir dok se ljuljevi ne pokose drugi put,evo sad opet tip tip i prohlađeni radler mljac:drinkers::drinkers:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Jutros dovezao dvije prikolice drva pa onda otišao posijao i oprskao kukuruz , pred veče natovario viljuškarom neke dijelove , sjedio malo kod rođaka i večeras malo u goste
sutra akcija frezanje sa RD :rolleyess:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Od šest do dvanaest pinciranje paprike u plasteniku,pa sam otišla u grad u nabavu sitnica pošto sutra idem u Slovačku na sajam cvijeća.Zatim sam malo sređivala kuću,ako nedajbože usput umrem prirodnom ili neprirodnom smrću,kako nasljednica ne bi došla u neurednu kuću,pa će još biti i ogovaranja.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
danas tanjurao sa 549 islo je ko podmazano pa na kraju frezao no preuzima moj brat ja sijao umjetnjak sa susjedinim 540 ;) no skorom vustao na jednoj njivi jer je mokra i to dobro :D:D:D NA KRAJU VIDIO JOHN DEERE 3650
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ujutro najprije u trgovinu po kukuruz pa onda išao rotodrljat da bi me onda tata nazvao da prekopčam i kačim plug je je bilo dosta korova pošto je parcela bila orana u 7mj. prošle god.2,5 jutra orao,rotirao,pa sijo kukuruz ajde pola sam ja pola šogor posijo i na kraju sam išao kosit umjetnu travu 2jutra
 
Posljednje uređivanje:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Posljedice od jučarešnjeg izlazka,cijeli dan sam se izležavao:finga:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Dovezo cirkular, malo brisao JD-a i pokosio duhan,
a sada tuširanje i vanka.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dopodne sadio kukuruz,poslje podne pokosio 1,5 ral ljulja,poslje opet posadio neke male komade,uf al se je prašilo,sad je palo tuširanje i idem spavati jer me sunce danas sfurilo:partyman::partyman:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
ja nezz kako kod vas no ja dns samo vanka na luftanju delali dns cuda tako zasluzen odmor po noci stolce i kartad do pola noci hehe ja uvijik izgubim kad niko ne gleda ja metnem 7-micu medju noge kada niko ne gleda metnem u karte i pobjedim varanjem hehe varanje i samo varanje :D i mene isto na traktoru bez kabine :D vruce kod mene bilo 30°c vruce kaj u sahari :p
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
roto drljača cijeli dan , u međuvremenu sam rasklopio opet kardansku lamelu jer je ova nova kvalitet dupla nula :mad: pukla na uški , zavario i vratio sve nazad

pred veče malo na sjedeljku kod drugara
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
ja ode dovrsit košnju u vinogradu kiša nas je sprecila pa priprema tla za kuruze i to danas ide i tačka
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

juče sam s moim tomicom522 pofrezao oko ral i to posadio sa kukuruzom(oltova dvoredna sijačica noviji tip)i pooro jedan vrt malo veći kod susjede(udovice)al zato danas odmaram uz karlovačku:drinkers::drinkers:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
To ti znači da ima umješane prste kod susjede treba susjedski pomoči u svakom pogledu to je pohvalno i ja bi svojoj susjedi pomogo svašta:mrgreen:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh