• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
kod mene opet nerad no nesto se radilo prebacivao drva ali to je nista :(

prekosutra pravi rad servisirat cemo moju balirku deutz fahr hd360 :D

ali danas malo uu selo :D
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
ja dan igrao se na kompu igro igru farming simulator 2011 platinum edition :supz::supz:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jebo ježa u rezervaru husqvarne, mjenjao filter goriva - done
nabrusio lanac od 0-51 (jedan strojno nabrušen je u rezervi)
lanac na husqvi je dobar, dva nabrušena su u rezervi
očistio svječice na obje motorke,
kupio 2 rezervne svječice,
vodilice očistio,
ispuhao sa kompresorom obje motorke
nabrusio 4 sjekire
kupio 4 para rukavica

sad još samo da frend konačno došlapa pa da mi membrane promjeni na husqvi...

6l lancola spremno
7l mješavine
xy l vina
gajba pive
paket soka
paket vode


sve spremno za sutra, pa na dalje ovaj tjedan...

još samo da prikupim flastera i zavoja, vatrene vode ima...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
:scratch ček malo :scratch jel' vi rušite sve šume RH ili samo radite propagandu :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ne, prva šumarija ove godine, pa sve pripremim...
nisam se jednom vračal iz šume doma neobavljena posla...
a ovo đubre od husvq hvata pol gasa, neda mi se tražit kaj je, pa kupio filtere i membrane, nisu dugo mjenjani, jedino membrane ne znam stavit...

idem svaki dan poslije posla u šumu, pa je najbolje sve ovak imat spremno na kupu...

sad samo viša sila treba odradit svoje, nek oblaci malo zaobiđu sutra moj kraj... :mrgreen:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
probna košnjava trave...:mrgreen:
Kasniš kolega :mrgreen:
xy l vina
Bude dosta veliki onaj karnister što si dobio? :finga:
:scratch ček malo :scratch jel' vi rušite sve šume RH ili samo radite propagandu :lol:
Je*i ga Savo nismo mi kao ti koji svaki dan ideš u šumu pa ti je to postalo normalno :rolleyess:
Mi smo ti kao mala djeca po tom pitanju :rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
da mi imamo tehnološke pripreme, jer nam je sve razbacano po i oko garaže pošto to ne koristimo svaki dan :lol:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Izglda ću i ja uskoro biti rekreativac u šumi :vragek:
nešto se čudno dešava u šumariji vezano uz doznačavanje , ništa mi još ne javljaju :shock:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
skužim danas da mi ne dela štop svjetlo na skuteru:mad: dok sam ga pokušao malo prigušit da prođem tehnički. Prvo sam pomislio da mi je crkla sijalica, na kraju sam morao vuć novu žicu sa štopšaltera jer očito je negdje došlo do kuršlusa. Na kraju sam uspio sredit štop svjetlo, za igranje oko prigušenja nije ostalo vremena, morat ću sutra ak nebude kiše do meštra da mi to riješi.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Bio na kavi, pa crtao sheme za tokara u akvarelu a on je htio ulje na platnu, bio kod zubara, sve u je redu...:supz:
Sutra se kosi trava oko kuće..:madmana:
 
M

mio-s

Guest
danas kiša zeznula stvar.

ali je zato u subotu Labinac pofrezao dobar komad zemlje, svaka mu čast.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Išao do grada da zamijenim neki elektro ventil , pa obišao malo selo , onda kosili travu na groblju i večeras odspavao
E sada neznam kuda ću :?
 
I

ihorzic

Guest
potanjurao i posijao 1 ral , ženi isfrezao baštu i na večer tražim program za kameru i sad popizditis i eto me tu
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
ja sam danas dok sam pripremao zemlju za sjetvu, skrsio sam roto drljacu do neupotrebljivosti, a i fićo je dobio svoje! bolje da sam spavao cijeli dan
el cu ija nekad moc sa novim traktorom zac u polje i bit siguran da cu obavit posao, a ne sa traktorom starim 25 god i prokljuckom starim 40 god i onda se kao cudim sto se sj..e
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh