• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
984
Već četvrti dan slažem prednji utovarivač na traktor:rolleyess:, valjda će sutra biti gotovo:drinkers:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
jučer i danas opet druženje sa TG-om...pripremal za kuruzu...malo ure-e tovaril...složil rotirku na TG-a...mami sfrezal vrt...zalijal plastenik i sad na krlkljanac...;)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bio na poslu
kopal jame u tršču za rajnski rizling.... 19 iskopano u sat i pol, još 81 jama...
 
G

GROF

Guest
., odlična TEMA i NASLOV! ...

., lip pozdrav svim forumašima!., forumašu savo!, fala za odličnu temu.-

., uh delalo se, delalo se., ranom zorom put u Karlovac na servis poršea, cuga sa forumskim prijateljem čikom, obaveze kupovine i nabave po Karlovcu, cuga, klopa, put u Samobor nabava gvoždjurije meni - sitnice samo ni za ženičine oči i uši., :mrgreen: ., ... ., posjet legendarnom majstoru - inžinjeru - proizvodjaču najbolji kardana za naše traktoriće tomice, nabava sitnica za ženičinu butigu, delo, pa delo celu Božju! noć.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas,za sada je samo popijen kapućno,ali sam zato jučer otkrila zašto su ljudi bolesni-zbog rada-cijelu zimu mi nije bilo ništa,a sada kada svaki dan radim opet boli zglobovi,križa,koljena....
 
I

ihorzic

Guest
prepakirao pumpu šprice i dovezao imt sijačicu da ju presložim sutra
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
rulio kukuruz cijeli dan,uvrećano 2.5 tona pojeo u prašini 2kg,za vrat još palo 1kg,pri tuširanju zaštopao mi se sifon,biće od teške vode,ima puno kamenca
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
4 sata proveo čekajuči da registriram masnog,gužva za nepovjerovat ,jesmo napunili malo fond za ekologiju i cestama dali njihov dio ,u dva dana bilo preko 200 traktora
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
4 sata proveo čekajuči da registriram masnog,gužva za nepovjerovat ,jesmo napunili malo fond za ekologiju i cestama dali njihov dio ,u dva dana bilo preko 200 traktora

Još moraš staviti napred na traktor ajkulu da poboljša izgled maske:mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ako se ne proda bude nova maska a nik je par slika unazad:finga::finga:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Vozio drva na piljenje,malo vježbao oranje jer sutra je ipak natjecanje u mom kraju;)
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
bil na praksi do 5,došel doma,na zetora utovarivača smontiral,podmazal sve,za sameja pluga zakvačil,sve lepo podmazal,i potegel par brazdi kaj sam ga naštelal :)
i sutra vozim gnoj,sa zetorom 3511s kojem je prije par dana napravljena generalka :finga::finga:
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
ispumpavanje

Danas ispumpali preostalu vodu iz "ribnjaka" i pripremili za ponedjeljak , kad mi dolazi stroj na čišćenje i proširenje bazena za vodu.Uz put malo zalijali vrt.
 

Prilozi

  • P4150342.jpg
    P4150342.jpg
    82.9 KB · Pregleda: 97
  • P4150352.jpg
    P4150352.jpg
    87.8 KB · Pregleda: 72
  • P4150354.jpg
    P4150354.jpg
    84.2 KB · Pregleda: 71
  • P4150349.jpg
    P4150349.jpg
    53.8 KB · Pregleda: 65

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Raširio traktor ujutro, otišao po roling, stari gredičao i ja odmah za njim rolao.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh