• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ja jucer cuvao vuzmenku na sapu do 2 u jutro kada smo ju cuvali u jednoj ruki piva a u drugoj sekira :D no u 10 sati smo jeli špeka kobasice sira pa i hamburgere hehe to je bila kej mladenjačka vecer muzika tuce HAHA :D
A gdje ti je to :scratch

kuhali sunku i stavili janjetinu pod peku ...
To je sutra u rasporedu, šunka je u kruhu i dio pojeden ;)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Vozio me stari po zvučnike nove i cijeli dan ljenčarenje, ipak je sutra Uskrs. :D
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Bravo Zeko, napokon prave slike ,tu je peka , a ne svemogući traktori .... Sretan Uskrs i tebi , ostalim forumašima
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
joj nemojte me sad zaje to je u budrovcima selo do darića tamo radimo vuzmenku ja cu krenut u 10 mene ce starci vozit :D
 
I

ihorzic

Guest
i ???????????????

jel dosta ljenčarenja - zapitajte se kaj smo danas radili

Svetak je , ali samo smo se pretrpavali !!!!!!!!!!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
je istina kolega,al eto mi smo stručnjaci za jelo i piče al šta se može to nam je u krvi,evo nama se danas otelila junica pa se isto moralo nazdraviti ,takav je običaj:partyman::partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
red šunke,red gemišta..
pa opet red šunke i gemišta....
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
eh...blago vama.... "skočila" je glava motora sa Ursusa danas dolje...sutra mora na obradu...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
dosla mi neka mala deca pa ih cuvaj pa smo se vozili na traktoru :D :supz::supz: :S
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
ja sam danas bio na instrukcijama iz matematike,dobio na poklon flaksericu od jože friščića,husqvarnu 227ld,i usput mi objasnio matematiku :rolleyess:
pa sam kosilicu pripremal za sezonu i tako
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
kod mene pocinje nekakvo betoniranje hehe ne samo za rubnjake itd

jucer vozio dedi balu sjena sa fergicem 539 :D
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bio na poslu

odvezao alu felge vulkanizeru da stavi nove ljetne gume, pa sutra autek dobiva nove šlapice, 205/55/16 Good Year OptiGrip 91V su na akciji, 663kn koštaju...

cucak razvalil ogradu i vrata od kokošinjca
ćale i ja krparili od starih djelova novu ogradu i nova vrata...

spremam se na probu u limenu glazbu...
dvoje su imali rođendan nedavno, dve gajbe pive čekaju u glazbi!! :partyman:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Od osam ujutro radila ko konj,prvo u plasteniku,pa u plasteniku i onda u plasteniku.POtrgala večinu zaperaka na paradajzu.E,sada jedem,konačno.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh