• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
jutros do 2 bio u školi a poslje tanjurao neke 4 njive, evo sad došao, mrtav umoran,
isto sad idem jesti
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ja danas radil svinjac za svoju slavonsku svinju sutra ju selim u netaknutu prirodu...
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Kupio dijelove, otišao na kavicu, složio nožni gas na tomi, pokosio travu, najeo se i sad pišem po forumu s pivkanom u ruci.:drinkers:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
opet plastenik,trganje preostalih zaperaka,presadnja cvijeća,skuhala ručak,pojela ručak,imala najbolje namjere za nastaviti sa poslom,ali ništa od toga.Nema sunca.Pričekati ću ja lijepše dane.Igrala sam se sa mačićima,sa psom,muž je stavio neku disketu,adio, idem pogledati.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,399
opet plastenik,trganje preostalih zaperaka,presadnja cvijeća,skuhala ručak,pojela ručak,imala najbolje namjere za nastaviti sa poslom,ali ništa od toga.Nema sunca.Pričekati ću ja lijepše dane.Igrala sam se sa mačićima,sa psom,muž je stavio neku disketu,adio, idem pogledati.

hahhaha :finga::finga::finga: delal sam danas ko bikonja vozio na tačkama kamenje 19 tura vozio drva u kotlovnicu 5 tura :lol: vozio se na biciklu probusio gumu kupio novi slaf slozio i oso kod tete pogledat njezinoga psa u 21.00 gledao mobi dick kad je film zavrsio zaspao sam kaj svinja :supz::supz::supz::lol::lol::lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
podrljao sam obične livade,malo šmuc sa autom, posadili krumpir:partyman::partyman:dosta za danas
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Danas se malo radila vrata na gajbi za traktor pa onda preseljenje svinje u netaknutu prirodu da uživa u čistom zraku...
 
I

ihorzic

Guest
a ja išao danas u županiju predati poticaj i nakon cijelog dana lutanja po gradu i zaboravih predati tak da ću morati još jednom ,..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Meni danas došao 300litarski rasipač sa dodatkom za prihranu kokuruza koji sam kupio u Gudovcu
pict0030sx.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

massey 3070

Član
Tu od
15 Tra 2011
Poruka
35
i danas opet frezanje i sijanje i onda malo voznja sa skuterom da se obiđu njive i vidi je li sta rodilo na tim njivama......
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Danas nakon kaj sam nahranil stoku, frezal sam plastenike, zatim sam gredičal plastenike, zatim smo ja i cabage postavljali foliju, pa podnoć sam bacal umjetno po žitu...guzica mi trne od sica....aaaaa
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh