• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Kolinje,mater-pas!:madmana::madmana: Macan 170 kg cca....nek se nađe:weedman:
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
johabi na sajmu prodava0 krumpire,johabica povezala 2 reda rajčice u plasteniku,švrljala po računalu i spremila ručak.Sitno se ne računa.
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Bio u šumi pokisli ko trave,mehanika,obilazio žita poslije kiše.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Jel to tvoj bijuši MF.

Ne.,taj če ostat kod mene.

Danas,popravljao centralno na autu,zaštekao motorčič i ode instalacija u vratima,ali dobro da je bilo gdje za uzet drugu instalaciju i cijelu drugu bravu gdje se nalazi motorčič..Složeno i radi ko zmaj:lol:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
hahaha :) ja danas sadio u vrtu iso gledat trsiće malo u voćnjak pa u stalu biku se lanac stisnul oko vrata tako da mu je zaraslo u meso pa doso veterinar reko je bumo rezali onda dojde moj stari i povuce lanac lanac odma izaso van :supz: a za veceru ja i stari udri po šunjki kobasicama siru bilo nes kulena i deri :D
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Šoping sa ženom nešta šta najviše mrzim a ostatak dana više ništa ionako me uvatila neka fljaka valjda od vremena izgleda da se stari godine idu u nizu a mladost ostala ko zna gdje,al se duhovno osječam koda mi je dvadeset...
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Bacio Kan do kraja po pšenici, a poslije toga zatvorio 23 kj umjetnoga.
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
bio na bankomatu,popravljo žicu da mi ćuke ne ulaze u vrt,prevezo od kolege rolo bala.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
mjenjao susjedu žarulju na berlingu,jeba ih francuz ko nasere sve onako pod haubom,treba raskopati pola auta za usranu žarulju...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
isao po sarane i naravno odmah ih ocistio, skinuo kotace sa sijacice i gume skinuo sa felgi, kosio travu..
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
povezala još dva reda rajčice,posadija 300 lizijantusa,zalijala plastenike,muž na sajmu zaradio 750 kn,ja potrošila 800.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
povezala još dva reda rajčice,posadija 300 lizijantusa,zalijala plastenike,muž na sajmu zaradio 750 kn,ja potrošila 800.

kak če tvoj muž stobom prosperirati taj nemre zaraditi koliko ti možeš potrošiti:lol:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Sastavljao neki motor od T40
' mater i radilicu , dva sata sam je izduvavao i ispirao od špene koja je ostala u kanalima prilikom brušenja :madmana::madmana::mad::mad:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
FArbao gredu za ravnanje zemlje.
Šrotali kukuruz.
Otišao na pičence i završio i ovaj dan.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh