• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ništa posebno..
Malo popravljao instalaciju na traktoru,pomagao ujaku mjenjat lajtunge od nafte kaj idu na dizne,i navečer malo izlazak a vratio sam se sada:gitarist:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bio na poslu
pošpricao mali vinograd
stavio zatamnjeni vizir na skuter
3 tačke drva pospremio
provjerio muškat, uskoo će ocjenjivanje
ljuftanje podruma, jer je pogodna temperatura....

odoh na gemišt kod kumova...
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
danas priprema za kukuruz bila,bacanje gnojiva i rad s sjetvospremačem,sutra nastavak.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
tovari neki gnoj, i iskopao i posadio 9 šljiva, jeb.e ti sve sam ruke natukao od jeb.ne ilovače, daj bože da se prime.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dobio dojavu da mi netko mozda ureduje po sumi pa isao sa rodjakom u kontrolu. srecom sve je bilo uredu. zatim pola dana prao kontejner 1000l iznutra. pripremamo ga za vodu voziti i jos neke sitnice..
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Vrijeme je relativan pojam :finga:

ja danas nešto pofrezao pa onda počastio vladimirca sa pranjem i zamjenom nekih gumica i sitnica , što bi se reklo malo ga utegao
išao da pogodim neki posao ali izgleda sam skup , e neću ni džaba da radim , bolje džaba da sjedim
večeras pomogao kolegi da spojimo crijevo na CO2 , nešto smo izmozgali treba nam sutra neka tokarska obrada pa to čekamo da iskompletiramo onu zvjerku od 450 ampera


sutra odoh na vašar u Rumu pa ako neko ide možemo :drinkers:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Danas se svašta radilo košnja trave ,uređenje sijačice, posprema garaži itd i danas je završetak rada za mene ovaj tjedan ......
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
bio u mlinu po stočno,malo se ljenčarilo imao logističke pripreme za sutra pošto imam dva rođendana sutra u kuči:drinkers::drinkers::drinkers:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
bio u mlinu po stočno,malo se ljenčarilo imao logističke pripreme za sutra pošto imam dva rođendana sutra u kuči:drinkers::drinkers::drinkers:

Sutra onda oprez sa ekspolozivnom tekučinom da nebi drugi dan bilo glavobolje:partyman::partyman:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
cistili neki komadic zemlje sto lani nisam dovrsio, tanjurali i posijali bundeve. radilo se reda u garazi, pa na neku radnu akciju..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Danas jedini ozbiljniji posao:
19578201.jpg
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Ujutro cjepio ovce,krčio živicu,nešto malo mehanike,išao na radnu akciju.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
điral na skuteru...
bio u limenoj glazbi na probi...
član slavio rođendan, opet morali malo popit...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh