• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo ja danas malo zatvarao brazdu prije najavljene kiše
pict0011pb.th.jpg
[/URL][/IMG]

Pa se malo zabijala lamperija pod krov za proširenje štale za koze
pict0014ls.th.jpg
[/URL][/IMG]
Onda se pomalo završava nastanba za slavonske svinje
pict0019tn.th.jpg
[/URL][/IMG]

i za danas bi bilo dosta posla
 
Posljednje uređivanje:

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
nitko ne piše mazio sam se sa ženom,djevojkom,ljubavnicom itd.........
Dali za to nitko nema vremena ili to ne radite??????????????????????
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma mazimo se mi i pazimo ali to ostaje unutar 4 zida,mene danas primila kičma pa me žena pregazila uzduž i poprek i još neki smrdljivi gek umasirala u leđa ,cijeli dan sam hodao kao kiborg ali ima učinka još večeras jedna tura i sutra bude vrlo dobro:partyman::partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
nitko ne piše mazio sam se sa ženom,djevojkom,ljubavnicom itd.........
Dali za to nitko nema vremena ili to ne radite??????????????????????

Sad si ti kao nešto bolji od nas jel :finga:



ja danas frezao pa išao neke ure ''bacio'' , i večers malo u kafanu , a šta da radim kada sam saznao da sam punoljetan i da smijem u taj objekat :rolfer:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ujutro vozio hranu u štalu,poslije šrafao oko motora pa se trebalo provozat da se isproba,malo prilegnuo :finga:,i navečer u štalu hranit pa se opet malo provoozao motorom i to je to..
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
nitko ne piše mazio sam se sa ženom,djevojkom,ljubavnicom itd.........
Dali za to nitko nema vremena ili to ne radite??????????????????????

Eeeeeeee sokole pisalo bi se i o tome kad nam zene nebi ponekad skicnule na forum hahahaa ... a bilo bi materijala!
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
nitko ne piše mazio sam se sa ženom,djevojkom,ljubavnicom itd.........
Dali za to nitko nema vremena ili to ne radite??????????????????????

halo nakon 10g odradiš to dva puta mjesečno radi mira u kući.
ljubavnica kaj ti je pa dosta mi jedna kaj me masira.:axe:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
halo nakon 10g odradiš to dva puta mjesečno radi mira u kući.
ljubavnica kaj ti je pa dosta mi jedna kaj me masira.:axe:

ima on svoju ljubavnicu , ime joj je XP :mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ne idemo kod iste , moja nije XP nego CD :lol:

ja juče vozio neki ugalj pa rasturili šurakov ursuz i zamijenio gumice u orbitrolu na rusu , uspiješno vidi čuda :D
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja jučer izbetoniral sidrišta za stupe u vinogradu, srezal u trupiće voćke kaj sam dovezao sa ranča prije par dana....

danas bih trebao špicat vinograd, ali eto, stožer je u debelom zakašnjenju (nemreš ti protiv žene i matere kad se udruže)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
ja jučer izbetoniral sidrišta za stupe u vinogradu,)

kaj ne koristiš one kaj se uvrnu u zemlju,mislim da je bolje nego da betoniraš...:scratch
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
eto ja krenul malo na tanjurači promjenit ležajeve i lijepo raskopam jednu stranu, normalno da je sve zapeklo, kad ono ležajevi ne pašu :madmana:. Dali su mi one drvene ležajeve tko zna od kojeg proizvođača a lijepo im kažem da trebam za OLT 20 diskova tanjuraču. Sad do ponedjeljka ništa i pitanje je jel imaju neke druge ili samo ove koji ne pašu.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
do podne pilio drva,od podne otišao sa ženom i dvoje klinaca u stari vinograd urušiti jedan orah koji rodi al ja ne stižem nikad pokupiti plod,uvijek lokalni majstori brži ,e meni dopizdilo i danas pala odluka,došao ja na zborno mjesto kad kaže jedan susjed kao pa šteta drveta i sve u tom stilu ali nije me mogao odgovoriti od mog nauma nema više mukte oraha za lopine:finga::finga::finga::rolfer:,rrrrrrrrrr brrrrrrrrrrr malo stisno jonsicu i pokoj vječni orahu

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Podmazao toplink, izmjerio jer planiram kupit hidraulični, ulio antifriz u JD, očistio drugo dvorište i oko hale, i to bi bilo to. :D
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Bio na radnoj akciji u selu,zaspo,obilazio polja malo se igro s ovcama , ušo u kuču sjeo za forum i to je to.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
''bacio'' neku turu , zamijenio gumice u klipu volana na rusu , zavario auspuh , zavario polugu na PH što sam slomio i još malo prčkao svašta nešto
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
vinograd povezan, pošpican...
susjedi...
žena....

laku noć.....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh