• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
B

BAGERISTA

Guest
Vrijedi,,,i od jučer.............:roll:

daj mi reci zašto nisi uza malo veče komade,(ove ča si reza),,,misliš da če to držat,,,,mislim da su bile malo šire ploče koje si puinktira.......:lol:(uzimaš mi delo):p:p..
Ostalo,,,10+,,,i malo peču oči...ili pijesak,,aaaaaaaaaaaa:lol:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
To još ide u beton ili je to to....
Jel ova mrcina od flexa "Fein" ili samo tak fajn radi...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo lagano i Josa krenuo u malu privredu,bude to ok,a i financijski bude nešto ostalo u đepu:partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
brat je to odokativno rezal pa pigal, pa ih je malo iste duljine :lol:
ali ako je koja i krača, rupa je nekih 60cm, i zapunjujemo je betonom, a ove šipke idu u beton, pa smo varili ovaj klin da se to sve skupa drži u betonu

flex je Iskra 2300W , kad stisneš prekidač, postepeno ubrzava, ne krasne odma pun gasssss, odlična je!! možeš ju stiskat kolko očeš u željezo, ne staje!

tak je ajkula, treba razmišljat o tome kaj se može doma skalemit, a kaj moraš kupit...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
jutros sredio jedan MTZ82 , mjenjač ga zezao
pa se vozikao i nešto tražio i večeras rastavio pikap na mojoj presi da zamijenim ležajeve na kornjači
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
do 16 sati na poslu, poslije brzinski posadili krumpir. Malo je ostalo vremena poriktat neke sitnice na traktoru i za danas dosta.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo meni danas jedne zgodne dogodovštine pošto sam vatrogasac i radio od 07-19 sati u 6sati me nazove kum pita jeli ti šta pališ na svojoj farmi reko ne ja na poslu pa nešta ti gori tamo reko odi pa pogledaj,zove on gori ti gnojivo kak sam ovo prolječe izvezo od koza i ostavio da trune sa namjerom da od toga napravim humus neki biser je prolazio i zapalio to ,i tak sam ja sa posla išao gasiti sam svoje gnojivo,svaka čast tome biseru da znam koi je počastil bi ga sa jednom:blackeye
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
vezal u tršču poslije posla...

hvatam zadnje dane prije vikenda, trebam do kraja povezat vinograd i pošpricat u subotu ako ne bude kiše...
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
vezal u tršču poslije posla...

hvatam zadnje dane prije vikenda, trebam do kraja povezat vinograd i pošpricat u subotu ako ne bude kiše...
KIŠA šta je to??? :weedman: :rolleyess:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Danas malo zakasnio s ustajanjem,vrijeme mi proletilo..:weedman::weedman:

Tanjurao 2 vrta,palio neko granje,malo oko kuće i evo me sad spreman za spavanje..
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo meni danas jedne zgodne dogodovštine pošto sam vatrogasac i radio od 07-19 sati u 6sati me nazove kum pita jeli ti šta pališ na svojoj farmi reko ne ja na poslu pa nešta ti gori tamo reko odi pa pogledaj,zove on gori ti gnojivo kak sam ovo prolječe izvezo od koza i ostavio da trune sa namjerom da od toga napravim humus neki biser je prolazio i zapalio to ,i tak sam ja sa posla išao gasiti sam svoje gnojivo,svaka čast tome biseru da znam koi je počastil bi ga sa jednom:blackeye

Stvarno,,,za pohvalu,,,,,,,:oops::oops:al bi ga naštopo...

vezal u tršču poslije posla...

hvatam zadnje dane prije vikenda, trebam do kraja povezat vinograd i pošpricat u subotu ako ne bude kiše...


Da ti se riječi pozlatile.......:drinkers::drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a eto, prijete ovi prognostičari sa nekim stašnim pogoršanjem vremena za vikend
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
nakon posla izmrvio oko 250 litara kukuruze, dovezo 3000 litara vode za zalijevanje povrća u vrtu a nakon toga neke sitne popravke oko kuće obavio i za danas dosta.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
bio u krumpiru.....bem ti motiku,al bole ruke od nje...:lol:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
jučer zatvaral brazdu,a danas bil na praksi do 4...došel doma i glumil uspješnog kuhara...čak sam i pohvalu dobil...hehe :supz:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
bio u krumpiru.....bem ti motiku,al bole ruke od nje...:lol:

Pa zato jer je poluautomatska , nabavi automatsku :butthead:

ja danas vozio djecu na kojekakve kontrole ,popravljao šurakov ursuz (bez usjpeha) , malo posjetio otpad , pa i odspavao , i večeras rasklopio reduktor na presi
 
A

AGRIPLUS65

Guest
ja imao becejka parti
dsc01170.jpg

dsc01171.jpg

dsc01172.jpg

dsc01173.jpg
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
snimal pacjente, betoniral šipke za napet stupe u malom vinogradu...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh