• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
izvozio neki stajnjak stricu , otišao do grada da vidim kako mi mjaka udesila onaj moj krš od auta (odarila je druga vozačica) , onda otišao po sajlu za ručnu i odvezao TOMOSa kod majstora pošto sam ga rasturio a nemam vremena za popravljanje
pa onda ispeglao onaj blatobran na autu od jutrošnjeg sudara , onda išao na lovačku večeru gdje smo kao KUD imali i neki nastup
i posle toga išao u ''ilegalne'' aktivnosti :lol:

dosta li je :roll:


a sličnih tema ima u nekim podforumima vezane za teme , ovo je tema da svi možemo na jednom mjestu reći šta smo radili jer kako sam i rekao u prvom postu ove teme ''ako neznaš šta i kada da radiš izađi na sokak i pogeldaj šta drugi rade''
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Pametno jako pametno a ne ko ovi koji hoće i ovo malo države da popale.
dobro jutro jesi spreman?

da ja ti uz to imam tačke pjeska,veliki aparat,kantu vode,jebg ga kad krene gotovo je al bar do dolaska vatrogasaca da ju nepustim da ode previše.
bil sam vatrogasac u DVD turopolju pa su me nekaj i naučili.
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači i ti krenuja u globalno zatopljenje,,,,,,,,,,,,,,jesu ti dali dozvolu za palit,,,jer ovdje nedaju više radi suše...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
kakva dozvola?

farmeru sam javil da bude u pripravnosti.
a i odje ti nije niš bolje suho sve ko barut.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
daniels ljepo si to uradil svaka čast ko Jurjevski krjes jesi ti u Turopolju ako jesi onda nas samo kanal djeli.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
prije podne shoping,a poslje podne traktor i brane
nesto za traktore
dsc01163.jpg

dsc01165.jpg

za motorku i mene
dsc01164.jpg

dsc01167.jpg

i auto je na redu prije tehnickog
dsc01166.jpg

ostalo nemam slike
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
daniels ljepo si to uradil svaka čast ko Jurjevski krjes jesi ti u Turopolju ako jesi onda nas samo kanal djeli.

suho drvo jelovina i hrastovina,guta ploče i da vidiš.
nisi mogel prič 10m do vatre.
kaj je najbolje susedi nisu niš ni primjetili,još sused zbunjen pita kad si to palil.


Bilo mi malo i frka, da neuhvati susjedovu krušku na pol se posušila.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
dopodne bio u šumi ,a predveče rušao susjedu bor uz kuću.....
mali edit.....
2vxra03.jpg
 
Posljednje uređivanje:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
dovršio krečenje voćki pa cijeli dan sređivao auto , milion sitnica nekih
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Vozio fekalije,sređivao traktor za tehnički u ponedjeljak,ravnao jedan put,i brzo prošao dan..:lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas otišao malo na susjedovu livadu porušiti par drveta,nije neka kvaliteta ali njemu ne treba pa onda ok .malo jebeno za rušiti blizu vode ali nisam se namočio niti šta strgo,poslje malo šmuc sa autom sim pa tam i kako kažu rastego se dan

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us,eto sve po dobroj poljoprivrednoj praksi ,ostavio sam mlade komade da imaju gdje ptice biti:vragek::vragek:
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
evo dns smo malo malicrali
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=GAnIzVzC9kQ&feature=youtu.be[/YT]
livada je strma u 3 p.m.
 
B

BAGERISTA

Guest
A čiko,,,,,,,,,,,,,,,,jel se pojelo,,,,,,i probavilo.:shock::shock:

Ajkula,,,i ti se bacija u delo,,,,vidim i kod tebe nema šale..8)8):prayer:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh