• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Za ručak jedes RIBLJU ČORBU,a za užinu DIVLJE JAGODE,dok ti u dvorištu cvjeta CRVENA JABUKA.Ujutro se rano dižeš pa guraš PARNI VALJAK,poslijepodne čistiš PRLJAVO KAZALIŠTE.U današnjim kafićima je ZABRANJENO PUSENJE,ali usput možeš doživjeti ELEKTRIČNI ORGAZAM.Danas,kad je recesija ljudi jedu 'LEB I SO,a do prije par godinaskrivali smo se u ATOMSKOM SKLONIŠTU,a para uvijek moraš imati za HLADNO PIVO.


PS: odo :partyman:
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Danas zavrsena sjetva,zaklano prase za 1 maj...
Napokon kisa :prayer:,lagano pada ali bolje ikakva nego nikakva
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Danas svaštaq bilo u planu za radit,ali sve je do jutra propalo. Stalno malo rosi kišica i nemožese ništa radit. Trebao dam upregnit Dajca za Welgericu i šogoru nekih 5 jutara zbalirat u rolobale za sjenažu,ali sad se nemože ništa radit jer je mokro :madmana: :madmana:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
složil anlaser i da ne povjeruješ radi odlično.
nis imal niš pametnje za delat kad kiša stalno cmrlji
 
L

Labudasta

Guest
Danas programiranje i izrada web stranica kao i svaki radni dan,
to mi je raspoređeno po satima kroz dan (sama svoja šefica :D)
Zatim obveze u kući i oko kuće, pala je kiša pa nisam morala zaljevati vrt :D
Psima kuham posebno (ne dajem psima suhu i konzerviranu hranu)
tako da odmah ujutro stavim u veliki lonac mesa i povrća da prokuha pa ukuham
rižu ili palentu, obožavaju tako kuhane obroke, zdravi su i lijepo napreduju,
sad samo da nabavim kozu pa da fino od mlijeka kuham obroke a pogotovo štencima koji trebaju doći :D
Danas labudaste guskice neće van po ovoj kiši, inaće ih pustim po dvorištu
kad je lijepo vrijeme (tek imaju tjedan dana) al danas su na toplom i sigurnom
u kavezu namjenjenom za izvaljene piliće (svjetiljka,pojilica,hranilica)
na dva kata raspoređeno-ovo nam je bila odlična investicija :D
posluži i za tov pilića i za odgoj rasplodnih kljunova.
Želim Vam svima ugodan dan a ja se bacam na svoje dnevne obveze ;)
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
cjepanje drva od ranoga jutra...a vani ova sparina... samo cekam da tuca rokne sa neba:madmana:
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Nema nikoga,pa cu ja 8)
Skupljanje jabuka,feferonki,trcanje za psom hebenim koji mi pobjego ohoho daleko...
i onda crno vino na kraju :partyman:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Da se onda i ja pohvalim, konačno nakon duuugo vremena stigao mi rotor od električne motorke sa viklanja i gle čuda radi....:idea:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Pošto su moji stari meni uvijek savjetovali ''ako neznaš šta se kada radi izađi na sokak pa gledaj šta i kada drugi rade'' otvaram novu temu gdje možemo ukratno prenijeti šta smo radili prošli dan i prokomentarisati te radove .
Ako bi još bili u mogućnosti da postavimo i koju sliku svoga posla bilo bi još bolje.

Za početak ja sam danas krečio voće sa leđnim atomizerom , kinezem :weedman:
i mogu reći da sam prilično zadovoljan njegovim radom
jedino mi jako smeta što se jadnik cijeli ''ušlagirao'' ali šta mu ja mogu , kupljen je da radi za mene a ne ja za njega :rolfer:

slika064r.jpg


slika065.jpg
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ja sam danas Rušio jedan pozamašni orah i vozio grane na spaljivanje i mogu reći da sam se nateglio ko budala uz sav drugi posao nemogu nikud .
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Ceo dan se motam po radnji, ali sam ipak i prodao jedno jagnje bankarima.To su mi najslađe pare:lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jučer smo cjepali drva u šumi cjeli dan, danas cjepamo drva u šumi cjeli dan, sutra budemo cjepali drva u šumi do 13h i gotovi smo...hehe
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Jučer smo cjepali drva u šumi cjeli dan, danas cjepamo drva u šumi cjeli dan, sutra budemo cjepali drva u šumi do 13h i gotovi smo...hehe

U kom kraju radite? Da nije na Skadru?
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
savo kako si samo pogodio kada treba otvoriti temu, ja danas u školu, a poslje obrezivao i uređivao šljive, slično što i ti:weedman::weedman:, i vozio nešto malo krumpir.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Još od zimus ja planiram otvoritu nju ali nisam htjeo iz razloga jer bi svaki drugi post bio ''nisam radio ništa'' :rolfer:

zaboravio sam reći da sam danas do podne frezao bašte sa RD
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh