• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
jučer popodne orao 2 vrta,a danas frezao....

2qmji2e.jpg

t8591u.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Danas sam kod prijatelja rastavljao stare automobile za otpad,rezali smo neke kombajne i tako,ukratko veselo je bilo..
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Jutros pokupio nešto starog željeza oko kuće i otišao na otpad da ga unovčim ustvari samo sam donio drugo željezo :lol:
nadjem jednu membransku pumpu koja bi bila idelna da se napravi neka traktorska šprica za krečenje ili prskanje vpojedinačnih voćki


posle malo odspavao pa sređivao ručnu kočnicu na autu (bezuspješno) , zamijenio sajlu kvačila i večeras imao neki nastup sa folklorom , neki humanitarni koncert za liječenje jedne djevojčice
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Poslije posla se malo krenulo u vrt. Bob, dio krumpira već riješeni :mrgreen:
Kasnije se orezala jabuka, inače moj pokusni kunić za rezidbu, prošle godine je dala čak 5 jabuka :lol: Čekam rezultate u jesen da vidim jesam li što naučio ili ne :rolleyess:
Jest da je slika malo mutna, al bitno se vidi. Barem iz pristojnosti me pohvalite :rolfer:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jao Čiko ,jabuka kao da je doživjela fukušimu i tsunami ali bude valjda 10 kom:rolfer::rolfer::rolfer:,kao da ti je moja žena bila instruktor:finga::finga:,al dobro mlad si ti pa ima nade:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Poslije posla se malo krenulo u vrt. Bob, dio krumpira već riješeni
Kasnije se orezala jabuka, inače moj pokusni kunić za rezidbu, prošle godine je dala čak 5 jabuka :lol: Čekam rezultate u jesen da vidim jesam li što naučio ili ne :rolleyess:
Jest da je slika malo mutna, al bitno se vidi. Barem iz pristojnosti me pohvalite :rolfer:

Po meni je odlično odrađeno,,,,,eto barem neko..da te hvali,,kad neče niko od tvojih......:mrgreen:

A imam osiječaj,,,da si je dobro očubija,,,,lani 5,,,ovfo lito če bit 4 komada..:rolleyess::rolleyess:dobro si je stesa,,,...

ki je dava instrukcije..:!::!:tebi ni za davat,,nikakvo škare ni pile u ruke,...
ao9c84.gif
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dobar si čiko moja jabuka lani nije ni rodila.
sve ju gledam jel bu motorka imala posla.

jel tko zna koliko su teški oni betonski stupovi 1,5m ne trebam duže.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ki je dava instrukcije..:!::!:tebi ni za davat,,nikakvo škare ni pile u ruke,...
ao9c84.gif
Gledam iskusne i agronome kada režu ali ne mogu ih ja pratiti, pa imam svoj način :mrgreen:
dobar si čiko moja jabuka lani nije ni rodila.
sve ju gledam jel bu motorka imala posla.

jel tko zna koliko su teški oni betonski stupovi 1,5m ne trebam duže.
I ova će imati okršaj sa motorkom, samo da nađen nekoga da zna cijepiti, da si posadimo jednu krušku koju želimo...

Google kaže stup 8x8x200cm 25kg
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
cini mi se da je ovakva ili slicna tema bila ali nije zazivjela.
nadam se da ce ova biti uspjesnija..

nego, sta sam radio danas. cistio sam ispod ovaca. nekih 7-8 prikolica. ali 3t :)
konacno se pocinje sa radovima, uljenio sam se preko zime..
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ima sličnih tema,ovih smo dana jedna od,a u temama je ekipa koja se zna.

Poljobirtija isto manje-više ista ekipa se u njoj recimo zafrkava.

bolje da ima par takvih tema nego u tematskim forumima da se piše i raspravlja o nečem kaj nema veze sa temom.
ili da se otvaraju nove teme radi jednog pitanja i možda dva odgovora.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ja sam danas cjeli dan na poslu gasio travu i sad sam spreman za spavanje sutra novi dan i nove obaveze.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
budi spreman oko 5.30 sutra imam nekaj za palit,raketna stanica mi blizu,pa budi u visokom stupnju pripravnosti.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Daj u dežurstvu sam do sutra 19 sati molim bez paljenja ili če te koštati:drinkers::drinkers:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ni problem za :drinkers:

palim rano jel je rosa,mokra trava,i nema vjetra tak da i izgori do 8h.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ima sličnih tema..

ima, da, ali nisam mislio na njih nego je prije postojala bas ovakva.
ali na kraju krajeva nije ni bitno, samo primjecujem..

danas nisam radio nista, ali dok se probudim mozda i budem nesto.. :blackeye
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh