• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
V

vedo

Guest
Danas zatvarao brazdu,onda otjerao traktor majstoru da sredi kočnice,i sad odmaram :D
 

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
je nedjelja ali nisam imao mira pa sam rastavio frezu hondu f 400, prvo sam mislio da je semering na osovini kotača (curilo ulje iz mjenjača),ali nije bilo popuustila dva vijka i curilo na brtvi i slijevalo se kod osovine ,stegnuo i sad je ok
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

e savo i ja sam bio danas na sajmu a i sjedali smo zajedno:partyman:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
U petak cjeli dan izvoz gnoja kod punice, u subotu ujutro oranje, pa opet izvoz gnoja do kraja, pa kasnije oranje, naravno sve to i dalje kod punice, pa malo valjanja posijane lucerne opet kod punice i to je bilo to, zatim me draga kčerka od punice zarobila pod svoje i bio sam zarobljen i danas cijeli dan...:D :D
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
@šanana , koliko kćerki si ti odveo svojoj punici :confused:
mislim koliko si ih oženio pa da toliko odrađuješ :rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
@šanana , koliko kćerki si ti odveo svojoj punici :confused:
mislim koliko si ih oženio pa da toliko odrađuješ :rolfer:

da nisu blizanke....:lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
@šanana , koliko kćerki si ti odveo svojoj punici :confused:
mislim koliko si ih oženio pa da toliko odrađuješ :rolfer:

Hehehe...SAVO legendo...:prayer::weedman:

Ma samo JEDNU jedinu koju ima :rolleyess::mrgreen::mrgreen:


da nisu blizanke....:lol:
Ma kud blizanke, i ova jedna je dovoljna...
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
kod punice,dalje kod punice, opet kod punice
Ili se ulizuješ punici ili odrađuješ kaznu kod punice :scratch
zatim me draga kčerka od punice zarobila pod svoje i bio sam zarobljen i danas cijeli dan...:D :D
To je plača za teški fizički rad :lol:

da nisu blizanke....:lol:
Ma kud blizanke, i ova jedna je dovoljna...
Čuj u nekim slučajevima blizanke nisu loše...8)

Kako se jučer pauza kvalitetno provela. Kolega i ja po domačoj hrani, dok ostali su nas gledali i brisali slinu :lol:
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
fotkam pacjente... :cool:

čim riješim zadnjeg, pravac kući, počistit lonac, i u vinograd postavit napinjače na limene stupe!!
brat već pripreme radi, kopa rupe...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Skidao rezervar s traktora,išao pripremat zemlju za sadanju krumpira i kad sam došao doma stavljanje rezervara gore na traktor:partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a mi smo imali radnu akciju kao davnih 50 god.morali smo iskopati nekih 30 m.kanalić za odvodnju jer renoviramo mljekarsku kučicu pa da bude mali in dok ne propadnemo ali ga hebi ima nas 11 koji nosimo mljeko ali jedna trečina uvijek odsutna,pa onda malo do pošte nešto poslati jednom forumašu,kalanje drva od subote i uglavnom standardno neko čeprkanje,da se prorondati dan:lol::lol::partyman::partyman:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
na jednom mjestu kopao šljive a na drugom ih zabadao, sve mi ruke trnu od krampa, kamena oko kuće ima pun ku.ac.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Danas sam orao mami vrt sa IMT 540 i plugom 2x12", eh što FIAT prede, zatim sam potanjurao malo da se poravna sa OLT 24 diska isto sa 540, mali samo grmi :)
Sutra frezanje ujutro i kasnije cjeli dan ja i ujak u šumu izvesti drva.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jel vrijedi izvještaj od jučer? obično ne palim laptop na večer :roll:

evo, ponukani recesijom, brat i ja odlučili umjesto kupovanja sidrišta za napet početne stupe u vinogradu (50kn komad) samo izvest sidrište sa babicom i šipkama kaj nam je ostalo od armiranja...

rupe je on jučer izbušio, bio je doma cijeli dan, a popodne smo dovršili s rupama i napravili šipke gdje če se kačit sajla....

krenul je sa malom fleksom, pojeo mi šajbu...
dsc04429qt.jpg


reko daj uzmi normalnu flexu!
dsc04430vp.jpg


punktiranje...
dsc04431kl.jpg


kako ću joj reč da varim.... ahahaha, burrrn baby burrrrrrrnnnnn :lol:
dsc04436m.jpg


i eto ga, spremno za u beton...
dsc04438y.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh