• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Čekam majstora pa idemo raditi glazure jedno 60 kvadrata a meni se niš ne da ,samo bi spa..
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Izbacio đubre :mrgreen:
Sad mali odmor pa opet neki posao. Ljep je dan steta ne napravit dok se moze
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Pošto su teška vremena, a dečec ima volju i davi me več jedno vrijeme, a nema se para ........

Traktor i prikolicu mu je dal djed u nasljedstvo, a kakav bi ja bil otac da mu ne kupim barem priključke :?:
A pošto se nema Ja sam ih složil doma nabrzaka i još k tome više namjenske, tj za više tipova traktora.
On i ekipa prezadovoljni, a vi mi sudite po svom :oops:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja danas frezao masline rođaku sa imt 539 i mjenjao gumu na utovarivaču
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja doša s posla,,,i opra 560,i 539,,,,a i skuter je pao........:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Radim dostavu i dalje,,,,s bagerom se malo delalo,,,,sve mrtvo,,,ništa se ne miče ovdje kod nas,,,i ono malo šta se radi se teško naplati.....:shock:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
tako je i ovdje kod mene uopče mi se neda ulaziti u poslove sa bagerom
tražili su proišli tjedan da idem tovariti 4000 m3 zemlje u kamione ali sam ih odbio potrošiš za gorivo a novac tko zna kad vidiš
i ja svoj bager prodajem
 
B

BAGERISTA

Guest
Premišlja sam se dosta,,,,ali vijeruj mi da mi nije ža,,,,nema ako ne radi još gore,,,,evo ja metnuja ulje unuitra bez obzira dali je dela ili ni,,,,godina je prošla,,,,a i pored toga održavanje,,,,ma neka mu je sa srečom............i neka dela,,,bolje nego da stoji,,,a ovdje u ovo vrijeme,,sad če ih bit koliko očeš,,,jer se neki veliki radovi zaustavljaju,,,tako da bit če i pljenidbe,,,i svega,,,ljudi če na cestu radi željeza,,,,,,žalosno ali istinito.......:toimonster:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
da u pravu si ja sam svom prošlu godinu stavio novi hidrol a ulje svaku godinu mjenjam , kao što si rekao samo troškovi
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo,,i kod mene,,,sad treba udarit servise,,,,pare idu da ni za ljude,,,ali moraš dat mašini,,,ako ne jao se ga poslje,,,kod mene se neče jest,,,ali makina če dobit svoje,,,,...:partyman:

Sutra krečem,,,,s malim,,pa velikog,,,,selim komande,,,,s 560--na 539,,,i stavljam hidrauliku na kosu ko šta je i imala,,,pa sad da kosimo ko gospoda,,,,,,,i naravno filtere i ulje,,,,a i bogami od zraka isto......
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
a ja ću u ponediljak i utorak početi sa servisima moram upaliti kombajn , balirku , mjenjati ulje traktoru ,bageru a i kamion mora na promjenu kočnica, sutra neradim ujutro idem u benkovac na sajam , a na ručak kod rođaka na janjetinu slavi prelazak u novu kuću
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro se najedi,,,da budeš ima snage za delat,,,,,,:lol::lol:,a i kod mene,,,se balirka spremila,,,pa sad ostalo,,,,još da nađem za utovarivač negdje slike od nogu da ihj napravim i to je to,,,,pa da skompletiram,,,,,do kraja,,,jer ima brzu spojku,,,utovarivač,,,pa če bit milina delat s njime,,,a i lako se skida,,,samo da nađem,,,slike,,,jer nemam noge original.......
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
bolje nju pripremiti pa neka čeka, ja ću za nekih 15 dana početi balirati djetelinu
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Šta smo radili danas? NIŠ !!! Došlo vrijeme za reg. traktor a papira nema! To je da se čovjek :drinkers:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh