• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Probao sam na širem alkaten crijevo 50fi,i onda mi crijeva kap na kap pucaju ovako za 45 min na ler gasu 2,7m3 lagano bez problema i štete, za dogodine ću morati osmisliti i napraviti nešto bolje a do tada će biti dobro i ovo.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Zapravo to je na malo gasa 45 min onako leru 65-70 minuta ,taman prilika da odmorim. Ali ne koristim ju za odmor jer opet okolo nešto radim.
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Ja mislim da ti je tu pumpa nepotrebna dovoljno je samo da prikacis crevo direkt na cisternu I to bi bilo dovoljno za kap po kap jer tu ne treba neki pritisak jedino ako nije neki breg pa da pumpas uzbrdo
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
Tam sam ko doma ;)
Između ostalog, kupam se dolje na plaži.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Danas sam bio s kolegama u obilasku nekoliko traktora. Inače ne idem gore baš nešto, ali obišli smo tijekom cijelog dana mariju bistricu, breznički hum i okolicu križevaca. Lijep kraj ali universali koje sam obišao nisu mi sjeli... Morat ću ponoviti izlet :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh