• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma nebum prodaval, još gledam da nabavim koji, jednu ili 2,ipak kad imaš domaća jajca znaš kaj jedeš. Ja volim biti seljak i poljoprivrednik. Nisam od onih koji rade u firmi pa dođu doma i gledaju tv. Ja sam uvijek u poljoprivredi.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Danas po povratku s posla, s vratio u mlin samljeti 50 kg pšenice, i malo manje raži.
Oduvijek sam željel kruh iz svoje pšenice. Pokušal sam dati zmljeti svoju pšenicu i doma sam prosijal brašno. No kruh se nije dovoljno dizal, pol manje nego iz kupovnog polubijelog brašna. Zato već godinama mijenjam pšenicu za brašno iz "pravog" mlina. Nekad naletim na kvalitetno, a nekad na loše brašno. Zato u zadnje vrijeme kupujem u trgovini.
Viduka, koliko kod tebe računaju mljevenje? Dok je radil mlin u kojem sam mijenjal pšenicu za brašno, a imal je i mlin kao na tvojoj slici za uslužno mljevenje, mljevenje bez sita sam plačal 80 lipa/kg.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,218
U mlinu mi naplate vreću 10 kn, mljevenje, ali im uređaj za sitanje ne radi tako da doma Regica i majka same na sitno po potrebi prosiju brašno od posija,.
A to što se kruh ne podigne to mi ni najmanje ne smeta.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dečki evo da vam pokažem kaj ja još delam, ja sam inače snimatelj, svadbe snimam. Ove dane sam ovim mladncima moral napravit nekaj kaj me molili, pa da vidite malo svadbenog videa.
Inače dečko je iz Londona a cura iz Zagreba, svadba je bila prije 2 godine.
Zakupili su cijeli kat hotela Esplanade.
Malo drugačiji običaji nek naši.

 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,871
Možda se ne diže ( kruh ) jer brašno nema u sebi kojekakvih aditiva i ko zna čega sve ne.
Nekad su zamijesili kvas. Malo brašna i germe (koju smo znali pojesti, a danas se možda nađe suha u zrncima ta se ovlaži i ostavi da malo odstoji) to se zamijesi i ostavi do sutra. Tada se zamijesi kruh i ostavi par sati da se digne!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh