• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,539
Da to su nam rekli na tehničkom nek idemo na te seoske da se ne moramo mučit s valjkima.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Samo kaj to tak nekak naprave da pol ljudi ne stignu doći, onda opet neki moraju u stanice.,ili pak dosta ljudi ni nezna da je bil tehnički kod vatrogasnog doma ili na igralištu. Mislim da bi bilo uredu da gledaju neke stvari, ali onda im to sve dugo traje kolko sam skužil.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,797
Ja ne volim iti na selske preglede. Ak platim uslugu, hoću ju i dobiti, uključivo valjke svakak.
Boli me briga za registraciju, zanima me ispravnost vozila u kojem se vozim.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,075
Ja sam najsretniji kad se naručim 🤭
A jel je ispravan i kaj kolko more još napraviti ja znam i na taj način šparam teško stečeni novac.
Recimo onaj ležaj od juče tuli več godinu dana ili ti 30 tak tisuča km. Da jučer nisam prelazil na ljetne gume još bi meni Živko pjeval dugoooo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,075
Nemam pojma, imam dobre ljetne i u bunkeru namontirane lance na rezervnu i još jednu. Tak jako nebu zapal....., a i kaj se milicije tiče ja sam pod kontrolom ;)
Meni u glavi zima gotova, visibabe su odavno vani, marelice cvatu, ako sam dobro videl i čul čvorke.... prolječe kuca na vrata
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,823
nisam siguran jel vagir (vager) ili vaga. Vagom smo zvali taj srednji kav kola vuče par konjov. Na ovoj(m) mi se čini da je rupa za učvršćenje kao na vagi.
iwanho, da malo se razlikuje od "standardnih" s tom rupom ispred karike...
Kupljenec, vlasnik zna da je bila ta akcija i nije bilo probema...
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Ja pod ti isto treba biti. Bolja stabilnost. 😉 Ja sam isto nesto ovakvo radio.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,969
Ma nebi pod, bitno mi je mi vjetar ne ruši lampaše, dimenzija bi bila 10x10x60
Kak si ti napravil?
Ta dimenzija bi ti bila jedva za svijeće, lampaši tu nebudu išli 😅😅

I ja mislim da ak pošteno obojaš, nema tu kaj biti.. 😎
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ma je, pa nebi nekaj veliko, ovo bi taman bilo. Nisu lampaši baš tak veliki.
A nekak mi bi rosfraj najbolje pasal, pem sutra do bauhausa da vidim kakvi imaju šipki. To si bi za vikend napravil. 😉
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,969
Onda si v dimenziji 100x100x600? 🤔
Najjeftinije buš na otpadu prešel, tam se zna najti i točno po mjeri.. Sam povariš i to je to..
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
No samo kaj sam u centimetrima napisal😉
Imaju u Bauhausu neke šipke, to pem sutra pogledat. Ak nemaju onda do neke radione prejdem pitat kaj imaju.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh