• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Danas posadio samo pet vocaka posto mi bijase hladno, kupljenih u Bauhausu,naime prosle subote bio u Cvetkovcu(podravina) radi starinskih sorti,no gospodja veli da je sve otislo ili me se htjela rijesiti posto sam dosel u jedan a rade do 12h.
Ovog proljeca jos posadio na livadu 500kom(bagrem,crnu johu i jasena),ostalo mi jos mozda mjesta za 50kom. no to cu najesen.
Da jos dodam prosle subote rezo vinograd(moju hotelu)no nesto mi se lose kaze,sve nesto bolesno vjerovatno zbog zagadjivanja iz zraka :mad:,posto je trs uz mejasovu kucu sasvim zdrav kao i u brata sto je ispod strehe.Probacu jedno 20m nadkrit najlonom,praksa ce pokazati sto se desava.
Stoga imam pitanje za znalce,jel se moze negdje nabavit kakav hobi set za ispitivanje kemijskog tla zemljista.:unsure::cry:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Kaj ima neko da se bavi starim želozom? Sad nekak gledam da cjeli kontenjer presložim i da zvadim van železo, ima robe prek 2000kuna,pa nisam pametan, kaj bi to hitil. Bolje da frknem to. Samo me zanima kaj mora biti čisto željezo ili? Tipa gume na felgama, i takve stvari, jer ima puno mješanoga, aluminija ima dosta.

IMG_20210321_080250.jpg
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
Pa firme imaju koje otkupljuju željezo , aluminij. Kod nas je to Cezar. Dovezeš i izvaže se i oko 1kn po kg se dobije, ovisi ako ako je deblje željezo onda i malo više.....
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kaj su to čokoladni kod tebe vozili na privremeno skladištenje pa su pozabili na to? o_O 🤣
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh