• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,154
Kaj raketa ima nožni gas? Il se na leru peljaš? 🤣🤣
Obrtaji se ne vide, a pritisak ulja slab 🤔😅
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nema brave😂previše mi oduzima vremena kod paljena rakete, imam cug šalter😉
Evo kak to dela. 😊


Danas otpeljal staro železo, tak je puhalo da to nisu istine. Da nemam kabine nikam nebi ni išel, ovak se vozil ko gospon.
Dečki moji kak raketa ide, kak sam guštal u vožnji.
Bilo je dost tereta na kolima, čak nisam u jedan breg speljal pod punim gasom u trećoj brzoj, ali onda ga apšaltam, međugas i u drugu brzu, nema takvih sihrona da tak ljepo sprešaltaju, i nema stajanja, ide ko violina, onaj zvuk kad prede, kad nabira, ma koja to snaga, opće je teško to opisati ko nije probal. Onaj ko je onda zna kak je to. 😊

Vuru i pol lagane vožnje, kava i guštanje.

I evo me ispred otkupne stanice.




Dobil svoje mesto nutra.



Tu sam malo pribral, bakra, aluminija, rosfraja, i mesinga.




Kaj tu svega ima, došlo mi da te krame opet doma otpeljam😂😉🤭


Na vagi sa onim kaj sam odvojil.



Evo cjenika.




Pa kava u birtiji usput.




I penezi kaj sam dobil od krame🤭

 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Za danas sam imao drugi plan, ali sam se ipak sakrio od jakog vjetra u garažu, ionako si i to moram pripremiti za sezonu. Svake sezone ja malo prečačkam moje strojčeke.

Ovo su danas bile završne aktivnosti na kosilici "za gorice", stara je napunila je 10 godina, a ovo je ponovno osposobljavanje pogona kotača:
IMG_20210322_101449.jpg

Našao sam da su jedan osigurač zupčanika i štift izgubljeni, a lager zacvikani:
IMG_20210322_100214.jpg

U kučištu lagera je pijesak i blato, a uvijek sve to napunim s nekakvom masti :
IMG_20210322_102150.jpg

Sve napokon riješeno, isprobano, pogon ponovo radi kako treba. Ta je sada spremna za sezonu.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Jesam, baš onak dobru. A raketa pali stvarno super, još ja dugo i verglam, koji dan moram dize odpojit da malo provergla cijeli krug na anlaseru. 🤭Jer ovak nikak da vergla a da ne upali.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,559
Danas se vozio plug novom gazdi u Garešnicu a vjetar je puhao da je to čudo
 

Prilozi

  • 20210322_112814.jpg
    20210322_112814.jpg
    44.9 KB · Pregleda: 31
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh