• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,651
Ovo što je trenutno gore služi mi za manevriranje npr. auto prikolica ili traktorske po dvorištu ili strojeva.
Može se prebaciti i otraga.
A viljuške za bilo kakav transport priključaka npr. utovarivač za kojeg moram provesti još dvije cijevi hidraulike, dvije već imam.
A što će mi to sve :unsure: .....nemam pojma, onak nek se nađe!:ppozdrav:

DSC_1339.JPG
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo malprije dosel u kucu,nakon dolaska s posla iz AT,slozil vodenu pumpu(benzinsku Hecht teski hobi marka)posto sin nije mogel upalit.Napunil 1000l vodospremnik da skvo moze zalijevati,zalijal nekoliko vocki,ko zna kad ce kisa.
No sada sam malo umoran posto sam opet na suhoj dijeti do 36 sati,od sutra u 10 smijem opet papati a navecer kolegi na odojak i grasevinu(ak prezivim ovu dijetu)😝.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,651
Ne! Iznad prvog desnog kotača, gdje je pumpa. Problem mi je bio namjestiti priključak na vilice i onda do kabine do ručica za hidrauliku a za to vrijeme se namješteno poremeti pa namještaj....za popizdit. Ovaj vidiš kak se viljuške kvače i namjestiš.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Lee ti si neumoran. Imaš li ti ikada malo mira? Daj uspori čovječe, odmori malo.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,400
Ovaj put se ne radi o tome koliko tko ima vremena, već sam samo htio ukazati na to da je pohvalno da kolega Lee ima volje i znanja, te da konstantno nešto radi, a to ja osobno cijenim i poštujem,i sve takve i još k tome ako su to mlađi ljudi utoliko bolje.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Imam da i jel to nečiji problem jer se moram pravdati? Ne kužim stvarno te neke fiksne izajave. Nismo svi isti, a po nekima bi trebali biti. Ja sve gledam ko zajebanciju i baš mi je super, al odavno to neki ne shvaćaju tu jer im je forum jako bitna stavka i ozbiljna u životu.
Ljubomora je jako zahebana, jako jako, ja sam onaj koji ne živim od poljoprivrede jer nemogu, ja sve kaj radim radim kao hobi, mene nije briga jel ću dobiti 200kg krumpira ili 30kila,ili, 2tone kukuruza ili 600kg jer ja to sve ionako kupujem, ja svaki dan u dućanu ostavim na stvari 200 do 300 kuna minimalno, i kupijem sve kaj imam doma, i kaj će mi to ko zabranit.? Ne kužim vaš stav kolko ko ima vremena, pa imajte ga i vi, ko vam brani? Ja najmanje. Ja imam druge stvari a ne ko neki. Kupite se i vi 4 mobitela ko ja pa tipkate, i budete vidjeli da nije lako kako vi mislite.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Dobro kolege, samo bez zlih misli i zle krvi. Dovoljno je valjda što sam ja bio jučer previše zločest ;) , mislim ovdje, na forumu...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Imas dobre nareznice. 👍 Gdje si nabavio?
Ma ja imam puno alata, moraš navratiti do mene kad ozdraviš 👍😉
Dobro kolege, samo bez zlih misli i zle krvi. Dovoljno je valjda što sam ja bio jučer previše zločest ;) , mislim ovdje, na forumu...
A gle kaj moreš, svako ima neko svoje mišljene 😇😂😂samo u revijalnom tonu. Ipak je vikend i treba odmarat od toga silonga posla, bar ja. 🍺
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,651
Lee ti si neumoran. Imaš li ti ikada malo mira? Daj uspori čovječe, odmori malo.
To je kod mene malo zajebano! :unsure:
Kad se nakupe neke potrebe i ideje onda idem delati.
Nekad dođe do "ručne" - nestane ideja za riješiti problem ili ih ima previše pa ne znam koju odabrati pa stanem i odlutam nekaj videti (Sračinec, Kučani, Križevci, Koprivnica, Bistra, Karlovac....).
A možda i susjedi navale "ma samo ovo", "jedan mali prc-prc"!
Zapravo dok god delam to mi je odmor!:)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh