• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Ispričavam se, nisam to tamo čitao. Molim moderatora da obriše, hvala unaprijed.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
734
Brod neće moći izvući bez dobrog čekrka na jenoj strani, zavezan za najveći panji. S druge strane može raketa sa šperom. Probali su sa flašencugum dizati, vidio sam da neide
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Pročitaj temu prije. Nije u redu da netko postavlja sajle bez upozorenja, ili oznaka ali i ovi drugi definitivno nemaju tam kaj tražiti.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,651
Brod neće moći izvući bez dobrog čekrka na jenoj strani, zavezan za najveći panji.
Slažem se! :p
Sada treba posaditi drvo (ili nekoliko - sigurnije je) i čekati 100 godina da izraste panj. I to zalijevati sa slatkom vodom, ne tom morskom!

Inače ja bih kontejnere bacio u more i šlepao ih, a time bi olakšao brod.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo danas bil u goricama(vinogradu),zalijevo vocke,zivicu i ruze,sto smo nedavna posadili,posto kise nema i nema.Moracu nauciti indijanski ples kise i to unovcit😁,inace vozeci se kuci cujem na vijestima da su brod malo pomakli i da sad voda protice ispod njega,nemam pojma jel istina posto ne pratimTV,inace u Kini na autoputu se zaglavio kamion s kontejnerom istog imena i vlasnika,kamion visi s mosta(na internetu).
Neznam jel bilo na vjestima,posto nepratim osim e.novine.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Previše informacija upijaš u malom vremenu, bolje ostani u trsju i ne mrdaj od tam 😂😂iskopačaj internet, i struju. Da nemreš ni radio ni tv imati. 🤭
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Pročitaj temu prije. Nije u redu da netko postavlja sajle bez upozorenja, ili oznaka ali i ovi drugi definitivno nemaju tam kaj tražiti.
Oprosti, kriv sam, ali zaista ne čitam baš sve teme. Ispričavam se još jednom na uletu.
 
  • Like
Reactions: ZJ

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,452
Zna netko gdje ima povoljno ili možda netko od forumaša vrši usluge laserskog rezanja metala?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,452
Delam ni pet kilometara od jakovlja, nisam znal da ima tamo netko da to radi
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,452
Rade samo prek firme, ne žele više raditi maloprodaju. A to mi je zadnja varijanta da idem prek svoje firme da mi srede
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
993
Jocc ima još jedan kad ideš iz Jakovlja od benz. pumpe prema Stubičkoj Slatini u Igrišću , nasuprot vučne od Špičeka.
MGM Marinović Tomislav 098/671-237
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh