• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
E na toga sam mislil, nisam se mogel sjetiti kak se zove.

Samo da se javim sa terapija, terapija je ko da imam lampe za piceke😳
I to je fizikalna terapija 🤔

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,613
Fototerapija?
Navodno je najzdravija izlaganje suncu, a danas je sanidej....trebal si ga iskoristiti ;)
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,166
Na slično i ja idem.. Prvo grijanje lampom. Pa rastezanje na stolu (dekompresija) i onda još Tens, ona terapija strujom..
Sam mene muče križa, pa pokušavam to riješiti s tim terapijama i vježbama.. 👍😎
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,166
Križa i v koju nogu ide bol?
Kaj onda sediš na stolcu dok ti grijeju križa?
Ja moram ležati
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Meni bol nikam nejde, ostaje u križima, boli da to nemrem opisat kak jako, sedim si kontra na stolcu. Ma ko zna kaj to pomaže ili kaj, to su lampe za piceke kak mi se vidi.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,166
Si išel na magnetnu rezonancu? Tam se bu vidlo kaj ti je..
A meni su te terapije pomogle malo, ne boli već tak jako. 10 komada sam odradil i išel sam na blokadu v ZG.
Ve se oporavljam..
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Po leđima spoji nekakve kvačiće sa utegima, i tam štela napon, ti moraš reći kad te trese i tak ti ostavi 15min da te trese. Ko trnci neki.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,522
Malo razonode na okućnici.
IMG_20210329_112205.jpg IMG_20210329_153107.jpg IMG_20210329_174505.jpg

Dečki najte biti strahu toj svojoj bolesti.
Nije to bolest od koje se hmira (umire), :) ali se z njom hmerje (umre). :confused:
Svakodnevne zanimacije slične ovoj mojoj današnjoj i pozabili bute da vas boli. ;)
Od terapija sigurno ima koristi ................ bolnica. 🤣
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,166
Ja sam toga svjestan da bom z tom bolesti i hmrl. Ali je problem kaj me v puno drugih stvari sprečava i kaj sam po par tjedni kroz godinu cele dane v krevetu..
Prerano me je prijalo, 28 let imam. Zato si bar z tim terapijama probam olakšati jer me na operaciju doktori još nedaju 👍
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
je*eš to! Ja mislil da jedna žica na "uzemljenje", a druga na "konektor"!
Ko zna kaj me sutra čeka, na kaj bu ju ove kotače sve okrenuli, ima tam neki 220/380V😳😳
Mogel bi se zeti švasparat tam dok sam prikopčan i delat nekaj 😂😇🤔
Ja sam sad prvi put bolestan u svojih 39let,ma ja se ničega ne bojim, ja se samo zajebavam, jer pomoći nam nema, kak bu bu, u bolnicu nejdem zbog ❤️
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,567
Ja sam toga svjestan da bom z tom bolesti i hmrl. Ali je problem kaj me v puno drugih stvari sprečava i kaj sam po par tjedni kroz godinu cele dane v krevetu..
Prerano me je prijalo, 28 let imam. Zato si bar z tim terapijama probam olakšati jer me na operaciju doktori još nedaju 👍
Nisi jedini, mislim znaš to vjerovatno, ali mom bratu je isto 28 pa ga je prije dvije godine tak vlovilo i spigalo da se jedva po dvoru smucal, jedva se sčeprkal od toga i kaže nema više pola snage od prije.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,166
Eto onda znaš kak to zgleda. Nemoj si dozvoliti da dojdeš v takvu situaciju..
Mene to muči više od 5 godina, svake godine sve gore i sve češće.. Zato sam ve oko doktori stalno, al ve privat, jer prek našeg zdrastva se nikaj nebre rešiti🙄
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,522

@Matija_E30,​

žal mi je ako sam te povrijedil svojim postom. Izgleda da sam se od nekih zarazil pa sam počel sve obračati na zajebanciju. No, tvoja bolest sigurno nije zajebancija. Najvažnije je ispravno postaviti dijagnozu. Premlad si da bi se, neke stvari potrošile i uzrokovale bolove. Nekaj drugo je moralo uzrokovati poremečaj funkcionalnosti. Barem se meni tak čini. Nažalost, danas su takva vremena da niti doktorima ne moreš bezrezervno vjerovati. Ako ti terapije pomažu, pokušaj utvrditi koja od njih ti najviše koristi. Zamoli fizijatra (fiizijatricu) da ti malo mijenja terapije.

I sam povremeno hodam na terapije zbog kralježnice tak da sam iskusil slične poteškoće.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Probaj si zriftat toplice, to ti bi puno pomoglo, siguran sam da bi ih dobil. Mada se dugo čeka, ali probaj na bilo koji načim skrpat.
@iwanho kaj bi ja trebal reći kolko si put mene povrijedil pa sam tiho.
Ja okrenem na zajebanciju i adio mare, bonđorno. 🙂👍🍺
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh