• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,522
@iwanho kaj bi ja trebal reći kolko si put mene povrijedil pa sam tiho.
Ja okrenem na zajebanciju i adio mare, bonđorno. 🙂👍🍺
Dragi moj Kupljenec,
ja sam samo u komunikaciji s tobom prihvatil tvoj način pisanja. Nije mi palo na pamet da te takav (tvoj) način pisanja vrijeđa, a ako te stvarno vrijeđa (ne znam jel i ta tvoja izjava samo zajebancija), možemo to dogovorno riješiti na više načina. Moje je mišljenje da ono kaj se nudi i način na koji se nudi drugima, treba znati i prihvatiti kad dođe od nekog drugog ;) .

PS.
ovo nije napisano u tvom stilu.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,853
Mene je kičma mučila još od mladosti. Svako malo nemrem nikud. Sve dok nisam otišao kod kiropraktičara tu u Sisku. U stvari to je bila više ko masaža nego škljocanje i trganje kostiju kak se ono zna vidjeti na TV-u. Od tada skoro pa nikakvih problema, sigurno već 7-8 godina.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,167
@plus svaka je na mjestu. I taj užareni mač najbolje opisuje tu bol. To potpisujem. Bem li onog ko mi ga turi u leđa 🤣

Dado i ja sam išao kod kiropraktičara, već možda 10tak puta, al ponovno mi se vrati na staro. Kvrckalo je, pucalo je i bilo mi super par mjeseci.
Pomak mi je 5,5mm, a tek poslje 8mm.treba operacija.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,729
Kolega "plus" točno tako, opisao si i moj život.
Jučer sam pomagao hondi da ide, i evo danas boli.
Dobro si rekao, novcem se nemože kupiti zdravlje, sve drugo može.
Ja npr. nisam ni jurio za novcem, a opet je kičma stradala......
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Šteta kaj nam dedo @plus nije romanopisac.
Niš od ovih tegoba u životu ne bi probal, a leđa bi ga boljela još više ;)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Šteta kaj nam dedo @plus nije romanopisac.
Niš od ovih tegoba u životu ne bi probal, a leđa bi ga boljela još više ;)
(Hladim se poslije tuširanja, nisam se prepoznao u ogledalu - kosio sam ili bolje reči stvarao pustinjske oblake prašine oko sebe, užas, živi užas - fali nam kiša...)

Prvo hvala tebi i kolegama forumašima na podršci, za "taj moj - preveliki tekst".

Vrlo poštovani kolega ZJ, ja znam da si svjestan, da na ovom forumu, ja osobno ne poznam baš previše kolega, ali sam itekako sretan što smo se nas dva uspjeli kroz život, (ono što mnogi i ne znaju niti baš uvijek i moraju znati ;) ) prije več dosta godina na poslu, prvenstveno kroz tvoj rad i rezultate rada upoznati. Jednako mi je tako drago da znam da si me barem malo uspio i privatno "dešifrirati" tako da možeš biti realan sudac i kritičar svega onoga što "ostavim iza sebe", u bilo kakvom obliku.

Ja se nikada nisam šparao/štedio, uvijek nastojim dati svoj maksimum, a onda puno put i dolaze koje kakve posljedice.
Samo sam želio približiti mladim kolegama, forumašima, kako se postepeno i neprimjetno izgubi zdravlje, a onda se za ozdravljenje treba silovito, dugotrajno i s nepredvidivim konačnim rezultatom - boriti.
Nisam imao namjeru nikome soliti pamet, samo odškrinuti malo tuđi/moj prozor kako se postane "lijenčina i ništ koristi" ;), mislim za one koji odjednom ne razumiju dok im izgovoriš: ne nebudem istovarivao prikolicu cementa, ne nebudem golim rukama zanosio tanjurače 24 diska, ne nebudem dizao sad taj trupac na ruke na tvoju prikolicu itd. Odmah postaješ neobičan, lijenčina, ništ koristi za njega...
Važno je da me obitelj uvijek podržala, imala razumijevanje za moje nove načine u pristupu poslu i zajedno smo uspjeli. Gledam unazad u sve ove godine i ja sam na NAS ponosan.

Obečajem da budem probao više ne pisati ovako duge eseje, romane, ali "nisu to bezvezne lovačke priče", samo su slikice trenutno istrgnute iz mojeg "osebujnog načina življenja".

Nisi jedini kojeg ovdje "prepoznajem", ali jednako ste mi dragi PRIJATELJI, hvala što me trpite :ppozdrav:(y).
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
Eto i samog me muče leđa. Nakon dosta vremena nagovaranja supruge a bome i sve jače boli, krenuo sam na masažu leđa. Mogu reć da sam se već nakon prve terapije preporodio. Konačno mogu glavu okrenut lijevo desno bez da se cijeli okrećem. Ne trnu mi više ruke preko noći i na poslu konačno odradim sve bez boli.
Do sad sam odradio 3 tretmana, sutra idem na 4-ti. Nije ugodno ni lako ležat na onom stolu kad te masiraju jer boli da je to nevjerojatno. Izdržim cca 30-40 min i to mi je dosta.
Uglavnom nisu neki novci a pomaže u mom slučaju i to jako.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,167
Moja preporuka ti je i kiropraktičar. Tek da vidiš koje je to olakšanje.. 1 tretman i osjećaš se 5 kila lakši. Isto boli malo drugi dan, al neki gel za opuštanje mišića i prođe..
Ili dekompresijska terapija. Zgurtnaju te za stol i aparat te razvlači i skuplja. (ko kad ravnaju šasiju od auta)
Ne boli ništa.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
Za sad ostajem na ovome. Sutra imam termin pa ću vidjeti šta dalje. Dobro mi je i nemam više bolova u leđima, ujutro se dignem normalno iz kreveta 😁, bez da se moram držat za noćni ormarić.
Planiram da bi barem 1-2 puta mjesečno odradio tretmane.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,653
I zašto se cijepimo????????????????

Malo detaljnije!
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega Lee Champa,istina bu isplivala o moroni,no da se vratim na temu bolovi i potrosenost.
Dok smo bili mladi davali smo zdravlje za lovu,no ploca se okrenula.Prije nekih 14g. sam imal probleme u glavi(kupljenec naj se smijati)odnosno kao da mi se vrtilo te me lijecnik nije pustil na krovu delat.Bio 3tjedna na bolovanju i isel na masaze i fango(15min lezal ledjima na vrucoj mati od gline)uz to snimka vrata pokazala istrosenost par kraljeznaka.I sada kada okrecem glavom skripi neki kuurac al se stim ne sekiram.Nekadsam znal imat i ukoceni vrat po par dana reko jeebes doktore aj da ucinim nekaj sam za svoje zdravlje.
Pocel sam kak je ja zovem psihogimnastikom(autosugestijom) mislima probam potaknuti da mi tijelom protice struja i toplina.Pomalo sam osjetil da pomaze te negdje procital jednu studiju da su sportasi postigli 14% tim nacinom vecu misicnu masu bez vjezbanja.
Sada s 57g. rada na krovovima i skelama nemam nikakvih vecih zdrastvenih problema,al sam promijenio i prehranu,zbog ove plandemije i svijest,a ove zime smrsal 6kg a inace se malo zgajbam zimi.
Zato vam velim decki iz iskustva,vrlo,vrlo na zdravlje utjece losa prehrana kao i lijekovi,zapitajte se malo gdje grijesite.
Svaka posljedica ima UZROK,dakle znate sta treba mijenjati a kolegi Kuoljencu porucujem,odjeebi te brufene i ostala sranja moja hotela bi ti vise pomogla.
Ljudi jos ste premaldi da vam se to desava.
Mijenjajte svoj zivot jer vi to mozete.🤫

ps. mozda malo zvuci filozofski,no filozofi nisu bili glupi al su imali vrijeme za sebe,zato uzmite se vremena za sebe
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh