• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
Kad ameri imaju vježbu na vojnom poligonu u Slunju tad su upaljeni svi sateliti, to je 99,9% sigurno.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,853
Uvijek mora biti mjernik ako se susjedi nemogu dogovoriti a i tada to nemora biti to. Eto prilike za povlačenje po sudovima ako jedan ne prizna mjerenje mjernika.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nema on kaj ne priznat, nek on onda sebi zove, pa nemre svaki drukčije mjeriti 🙂
Mene jedna strana mući kaj mi ide u špicu,tu niko nezna di je mejaš😊
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
jesi dobar sa susjedom ili nisi?
...o tome ovisi hoće li biti dobar svaki običan mjernik ili bi trebalo tražiti od suda da vam uredi među...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dobar sam, veli mi samo ruši, ja tak ionak nisam bil u šumi 30 let, ali nije mi cilj tuđe rušit nego hoću znat do kud je moje. Mala špica a možda bi neke hraste utopil, on veli da su moji al nije siguran. Ak me baš zanima da si mjernika uzmem.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Nema on kaj ne priznat, nek on onda sebi zove, pa nemre svaki drukčije mjeriti 🙂
Mene jedna strana mući kaj mi ide u špicu,tu niko nezna di je mejaš😊
Pa ne ide ti to baš tako lako, ukoliko dva susjeda imaju o istoj međi svaki svoje mišljenje... Dobro te kolega upozorava na moguće probleme.
A kaj dok ti u određenom vremenskom razdoblju dođe isti mjernik i onda drugi put ti izmjeri cca 40 cm uže, pa to gledaj na dužini cca 80 m, kaj misliš o takvoj mogućnosti? Ja velim čista pušiona.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,453
Nisam, na poslu sam do 7 svaki dan pa nisam stigao. Ali hvala svima na pomoći. Mislim da budem posudio u firmi plazmu i lagano se doma poigrao, još da sam komp složio i autocad gdje bi mi bio kraj.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,400
Dv dana se roba priprema za veletržnicu
 

Prilozi

  • IMG-20210331-WA0006.jpg
    IMG-20210331-WA0006.jpg
    66.4 KB · Pregleda: 14
  • IMG-20210331-WA0005.jpg
    IMG-20210331-WA0005.jpg
    61.6 KB · Pregleda: 14
  • IMG-20210331-WA0002.jpg
    IMG-20210331-WA0002.jpg
    44.3 KB · Pregleda: 14

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
cijena ove godine izgleda dobro zasad...
moj očišćeni bude oko 40 kn/kg...na pušleke i preko 50... 🤭
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Katastar u pokretu. Dosta je točan. Tu možete doći do svih podataka vezanih za katastarsku česticu.
Kolege evo probao sam malo testirati doma aplikaciju "katastar u pokretu".

Točno je pokazala među na mikrolokaciji na uglu, pokraj kokošinjca.
Točno je pokazala i među između nas i punice :) .

Moj položaj "pokraj ograde uz cestu" je pokazivalo iz nekoliko pokušaja, kao da stojim naslonjen na sam ugao od kuće, a od njega se nalazim udaljen gotovo 4 m. Iz nekoliko pokušaja.

Stanem na ugao od svinjca i pokazuje mi da sam udaljen cca 1m, da stojim na gredici u vrtu, isto iz dva, tri pokušaja.

Ovakvi rezultati ne mogu baš nikome poslužiti za utvrđivanje međa posjeda.

I baš me sad nazvao prijatelj, želio je kupiti zaštitna sredstva, ali mu ne žele prodati, jer nema "novu iskaznicu". Veli imaš možda ti posudi mi da kupim. Nemam velim nisam dobio.
Položio sam u siječnju prošle godine po drugi put, platio i "radi korone nisu slali iskaznice", a sada ih traže u trgovini, jer inspekcije prijete kaznama??? Tko je tu lud. Položio sam. Platio sam. Iskaznicu do danas nisam dobio. I sad neka trpim probleme, o sve im ***** po spisku, samo neka me traži ono što mi nije dao, a uzeo je moj novac prije 15 mjeseci... I kako onda ne budemo zločesti građani, kako, u ovakvoj postavci svega ???
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh