• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
793
Pozdrav drustvo. Danas sam tokario jedne matice (sekskant 19 i M10) i sta se mi dogodilo... 🙈 Urezivao sam navoj i zaboravio na mjenjac i urezao navoj sa 450 o/min... Ali islo je... 😃
 

Prilozi

  • IMG_20210402_191635.jpg
    IMG_20210402_191635.jpg
    11.3 KB · Pregleda: 34
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dečki jel se kaj de u vašem kraju još delaju vuzmenke?
Primeni je općina zabranila jer je prije par godina jedan sused stare gume vužgal. I odonda nema više. To je takav crni dim išel da je bilo strašno za gledati.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,654
To su motori DEUTZa.
Poslije 2.s.r Istočna Njemačka je kopirala i radila IFAu, a mi A(leksandar)RAN(ković) od 7ks, 9ks i 13ks.
Imam IFA motor.
Novi cilindar, klip sa karikama, a klipnjaču i ležajeve na radilici moram nabaviti ili napraviti.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh