• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,167
Meni je iskaznica stigla v ponedjeljak.. Isto po drugi put polagao u siječnju prošle godine..
Tak da počeli su pošiljat iskaznice..
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,522
Ak je već fulan dosjed kod nasajanja, onda se nikad tak ne zamače. (n) Potopiti do pol visine željeza i ne treba duže od minute. ;)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Ja sam danas na "ler gasu", ne radim "ništa posebno, niti jako pametno", čekam Uskrs...
Uz nazovimo ih redovne aktivnosti izdvojio bi dvije kojima sam se pozabavio danas, možda nekoga bude zanimalo:
Vidio sam u KTC katalogu reklamu za Einhell alate,
KTC katalog.png
pa da ne ovisim samo o hirovitosti LIDL Parkside hoby alata, idem da si kupim još jednu špricu, u VŽ. Dođemo poslije podne ja i supruga u trgovački centar, tražim na policama - nema ničega? Pitam ljubaznog prodavača gdje su akcijski Einhell alati ? Nigdje, nismo ništa dobili, probajte sutra. Ja sam zbunjen, ništa, da veli gospodin ništa.
Platimo par kupljenih sitnica i ja s blagajne u ured. Gospodo tražim artikl iz kataloga koji nemate i niste ga dobili, možete provjeriti da li ga ima u Ivancu. Gospođa je s razumijevanjem nazvala i veli imaju 1 kom, da rezerviram na prezime. Ne treba, samo im recite da dolazim iz ovih stopa iz VŽ u Ivanec. Otišli smo i čekala nas je šprica izdvojena sa strane, ljubazno dvoje trgovaca. Hvala im.
Jedino ne kužim poslovnu politiku, štampaju katalog i onda u VŽ nema ništa u Ivancu 1 kom, dobio sam ga, čekao me, radi ljubaznih ljudi. Ivanec je veči grad i potrošač od VŽ ili, ma glup sam ja za to.

Poslije smo ja i supruga produžili, otišli u naš vinograd, onako po malo vina za premostiti do Uskrsa, ako netko naleti. Nije mi vrag dao mira i uključim ja aplikaciju "katastar u pokretu" da vidim što pokazuje u goricama, gdje su tu međe. (Ranije sam se malo osvrnuo na "katastar u pokretu", za doma oko kuće.)
Među između mene i lijevog susjeda je pokazivalo "na cesti" na polovici njegove klijeti - ne nije točno, glupi prikaz. Istu među je na dnu parcele pokazivalo gotovo 100% točno. Koji vrag je sad to?!
Među s desne strane našeg posjeda je fulalo, griješilo cca 2m, pokazivalo je da je naše još u susjedovom posjedu. Početak našeg vinograda / trsja je na satelitskoj slici griješilo 2 m - 2,5 m. Sve u svemu aplikacija "zaboravi ako možeš". Ili je sve to zaista katastrofalno netočno, loše i šlampavo nacrtano u katastru?! Vrag bi ga znao.
Eto, ne bi ja bio ja da Vam ne upropastim dan duuuugim napisom, oprostite na dužini, ne stane mi sve u 3 riječi :ppozdrav:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Glavno da si išel u trsje 😂😂a doj jajca kuha i šunkicu? Ti samo oko trsja 😇
Sigurno si zel nek se najde ak baš i niko ne dojde 😅😂🍺
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo zutra picim za Dalmaciju,odma iza doline Neretve,Raba(Kremena) prije Kleka.Reko da malo majku razveselim za Uskrs.Uz put bum stal u Zapresicu da bozozinovicu zdrobim jajca🤫,nazalost za kolegu Kupljeneca nemam cajta. 😁
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh