• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,567
Privatna naša agacija. Je, to nam je najveća tura do sad čini mi se, al nisam ja tovaril, da nebi bilo da se tuđim perjem kitim 🤣 , ja sam na prikolici bil a brat moj na viljuškaru.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Ja i supruga smo danas završili štihanje vinograda i ukopali smo kamion komposta. Onako, robijaški, na dubinu lopate sa "federom" pritiskačem za nogu. Bilo je tvrdo, neopisivo, teško i grdo, suho je...
Slijedi nam sadnja mladih trsova radi popunjavanja praznih mjesta, ali tek tamo poslije Uskrsa, dotle malo zasluženog odmora od tih zemljanih radova.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,483
Danas tri lokacije po desetak metara drva. Ovu vrbu sam ja rušio , a drugo nisam. Vrba bila nakrenuta na rijeku a nalazila i blizu pomoćni objekat pa je trebalo malo ozbiljnosti.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,483
Idealno bilo za snimit trupac oko 90 cm na panju, i dug oko 5 5 met, i plus rusenje, kolega snimao. Gledao u pravcu sunca i nema nista , Steta obecao sam dobar video. A bilo bi za vidjet svega. Cekam da mi drugi posalje sto je snimao bukve i hrastove. Mislom da su ti dobri IMG_20210327_151757.jpg IMG_20210327_151812.jpg
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,483
Rijeka vrbanja. Stara dobra 61. Stata moglo je biti svega za vidjet kako se nakrenuto stablo na vodu navlacivitlom izmedu objekta i rijeke.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,269
Mozda je zavrsila vrba u Vrbanji pa kao video nestao....😉😉😉
Naravno salim se
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,483
E moji drugari, od vrba pristanište za brodove. Veli Đeda ruši vrbu reko pekar neće više kupovat brašno i dovozit brodovima, netraba mu vrba da ih veže. Da da. 2014 bila poplava, poplavljena sva polja, u maju mjesecu pšenica rudila i ode u šenca umore. Nema brašna. Naš pekar ode dole sa gradskim đilkošima šurovao i oni mu kažu dobro brašno u Americi otiđi i kupi, kakvo mađarsko i iz srbije to je loše, amerika napredna zemlja.Otišo pekar u ameriku kaž u neku još bolju zemlju Kolumbiju i kupi pu brod brašna. Dovezo ovamo, ja vezo brod za vrbu, baš ko juče se peo da ga svežem. Ljudi al da vidite cijelo selo istovaralo bbrašno cijelu noć, kažu 120, 130 tona, a pakovanja nije ko naše u papir, vidiš brate da je to ozbilja, sve umotano u dvie tri vrećice i omotano trakom , ni voda nemože ništa. Ja onako malo priđem pekaru, kakvo je ovo brašno vako u malim vrećama a teško, a mali to je najsvremenija pšenica, nije ko naša, kad je posiju, naraste sazori, onda kombajima beru sve u brašno neme slame , sve i jedan listak u brašno. Kaže neće više peć hljebove i peciva, već se to konzumia onako,. Kaše pekar hranjljivo brašno jedna vreća rani cijelu bosnu nekoliko dana, smo po jedna kašičica, pojedeš .. laže nejedu . Đeda čekoa da dođe još brodva ali nema pa veli sijeci vrbu , sjebo me pekar.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,483
Ma sjebo sam se, nisam trebao dirat vrbu. Zaglavili brodovi u sueckom kanalu, neki brod propa, nasuko se nemam pojma nisam ih ništa razume šta kažu, . Zovu svi singapurčćan, kanađani malezijci kinezi, ajd dodji izvci brod, staće saobraćaj ja budala obećo, a oni vidjeli ćereslo i u njemu spas. Žena pametna kaže zajebi radnju, nek su zaglavljeni, onda će brodovi i po vrbanji da idu usvijet, a mi sad nemamo gdje ih vezat.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,483
Nemože Kupljenac ja sam napravio naoćas dogovor, obaćao, dobra lova i još pun rezervar goriva
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Danas sam pročitao ovaj članak o sajlama u šumama. Bilo je takvih napisa i proteklih dana. Zanima me kakvo je vaše mišljenje o ovoj novijoj pojavi? Tko je tu u pravu: vozači koji se voze po šumama na opisani način, ili oni koji postavljaju sajle?

 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh