• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,400
Ne čekaj ne odogađaj, primi se akcije, a ne uvijek, sad ću, moram ovo moram ono, budem valjda ću i sl.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Trenutno mi je najbitnije da ozdravim da mogu nešto i početi radit, sve ostalo onda stignem, sad nemogu ništa. Još to malo šta pišem po forumu.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,426
Kupljenac,, ja kako vidim,,, pa ti si se pravo omirazio :)
Jel ovo sve punćevina,, pokoj mu duši,, il si imal šta svojeg,,,
Za utjehu,,, ja sam gore sreće,, niš dobio već ih moro potpomagat,, tam nekad,,, :hahah:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
A bilo je i nešto mojega, al u manjini 🙂
Ali još imam za 2do3puta tako očistiti.
Al dobro ako si i potpomagao vjerujem da ti nije žao 😉takva su bila vremena, mada ima i danas toga. 🍺
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa one jesu, al ima i žena sestru, al nema problema snjom, ona se udala, radi i baš nju briga za ovo sve. Odnosi su baš onakvi kakvi bi trebali biti😉samo oni svi imaju malo sluha za moju poljoprivredu, a ja tolko to volim da je to neopisivo, mada malo imam al uživam u tome. Ja volim sve staromodno a moji ne🙂sad je na meni da pomažem punici kolko got mogu. I nije mi teško.

Evo Manolić danas proslavil 101.rođendan,i baš njega briga za sve. 🙂

 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,651
Jen lepi, ofarbani, zgledi ko novi!
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
734
Frezao oko šljiva. Uvijek problem sa osicom. Ove godine ću na sve paziti. Prskao sa bakrom, bijelim uljem i ljutom paprikom. Kupio sam bijele ljepljive ploče, pa cemo vidjeti hoće li napad biti manji.
 

Prilozi

  • 20210323_175614.jpg
    20210323_175614.jpg
    193.8 KB · Pregleda: 22
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh