• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,652
Da ne bi bilo zabune, šef je na mjestu, kad je s nama na terenu obuče manduru ko i mi. Dal se bi i kladiti da niko nema tak dobrog šefa.... Ali za ovakve stvari baš i nije 🤭
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,541
Pažnju plijeni onaj plavi (stariji model) valjda Jawa i naravno ovaj malo veći crveni sa bijelim krovom.:cool: Ostali , su samo ostali!
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nakon kaj si sinoć to objavil na netu, trebal si se vrnuti, a raketlina parkirati malo dalje, na sigurno, ali ne predaleč da ga znaš prema jutru najti. :) Tek onda obično počne fešta. :ppozdrav: Naravno ak voliš takve fešte. ;)
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nakon kaj si sinoć to objavil na netu, trebal si se vrnuti, a raketlina parkirati malo dalje, na sigurno, ali ne predaleč da ga znaš prema jutru najti. :) Tek onda obično počne fešta. :ppozdrav: Naravno ak voliš takve fešte. ;)
A ne volim takve baš skupove di su svi pod gasom i divljaju jer ja ne pijem pa mi onda nije to to, ali popil sok i prešel doma 😉
MZ je.
Nije nego Triumph😉
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,931
Ne, nego MZ Trophy. A model je 150 ES ak se ne varam. Takozvani televizor. Svjetlo je uvijek stajalo ravno, neovisno o položaju volana.
Pa je u zavoju svijetlilo u kukuruz, a ne na cestu 🤣
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Ne, nego MZ Trophy. A model je 150 ES ak se ne varam. Takozvani televizor. Svjetlo je uvijek stajalo ravno, neovisno o položaju volana.
Pa je u zavoju svijetlilo u kukuruz, a ne na cestu 🤣
ili greda.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh