• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
Pred jedno 8 godina je kupača na Dobri ugrizao dabar, kaj se zmija tiče u sezoni kupanja nisam čuo da je nekog ugrizla otrovnica u Karlovcu i okolici. Sa ovim "vodenim" zmijama kao npr ribarica smo se igrali još kao djeca... Uloviš zmiju od metar i u trgovinu tetama pokazati... :hahah:
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Puno brzine i puno za skidat. Ja obicno idem na manje od 50 brzinu, a desetu ostavljm za razvrtač. Sve što je više nakupi se matrijala u razvrtač, i onda ga odbacuje, neravnomjerno ulazi u rupu. Takođe utiče i kvalitet ( zazor )pinjole,. Kod mene nije najbolja pinjola malo pada, pa moram da pazim. Možda i kod tebe pinjola pravi problem.
Kolega @smilan, hvala. Pinola je na svim ovim starim strojima malo dole..🙆 ali kod mene je bio problem, kaj rajbar nije bio to sto pise na njemu... ,🤦 Sam ga izmjerio poslije... Cijeli zivot ucimo... 👍
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Danas nekih 39,,, onih nivesa,,,
a mora se ići balirati,,, a ja imam svoju kutiju,,, čarobnu,, u kojoj je led ledeni,,,
sad nešto kontam,, nedo bog da imam tu famoznu raketu,, pa đebi mogo postavit ovu kutiju:hahah::hahah:E
eee sad šta je u kutijici,, probajte zamisliti :ppozdrav:
IMG_20210622_140145.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh