• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Bok decki. Danaw tokario remenico... I na kraju jos rupo fi25H7. Uzmem rajbar na kojem to pise i gremo.na kraju izmerim fi... 🙀 25,12 mm. 🤔 Idem sutra po novi material...
 

Prilozi

  • IMG_20210620_153130.jpg
    IMG_20210620_153130.jpg
    43.5 KB · Pregleda: 35

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
258
Pa MP3 se ne kvari.
Neka prokleta sila da se diferencijal skida i da se srce otvara?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,351
Bok decki. Danaw tokario remenico... I na kraju jos rupo fi25H7. Uzmem rajbar na kojem to pise i gremo.na kraju izmerim fi... 🙀 25,12 mm. 🤔 Idem sutra po novi material...
Koja brzina, a koliko si ostavio za pročistit. Gus, mesin, bronza ide ostalo hoće se napravit naslaga na oštrici, i onda ode tolerancija u tri vražije.
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Koja brzina, a koliko si ostavio za pročistit. Gus, mesin, bronza ide ostalo hoće se napravit naslaga na oštrici, i onda ode tolerancija u tri vražije.
Jutro. Pa sve je bilo po PS. 😉 Borer 24,5 mm. 140 okretaja za rajbar.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,741
Jučer poslijepodne je i najstarija unuka imala "brzotrčeči dan", pa je za to pokupila i medalju 🏅 (y), ja i dečki (unuci) smo si za to vrijeme kratili vrijeme njihovom vožnjom djedovog neobičnog e-bicikla 🚲, a poslije i s loptom ⚽. Dobro su me preznojili, bolji su od mene :)🥵(y)👌.

Jutros je bilo rano ustajanje i prvo po hladovini čišćenje gajbi od kunića. I njima je jako vruče i oni su moji. Poslije oko njih sam sve oprao mlazom vode da se i beton rashladi. Istovremeno supruga je nešto štihala u vrtu, na mjestu pobranog graška, te zalijevala ostatak vrta dok nije Sunce pripeklo. Tek onda je uslijedila kava i ohlađena travarica na terasi.
Dan bude u stilu sakrij se od vručine tko gdje stigne 🌞☀️🍺
A "večeras je naša fešta" najstarija unuka i stariji zet zajedno slave rođendane, i onda nebuš pil ;):ppozdrav:,a i "suvišni kg" se iza toga sami nekako, odnekud, pojavljuju :), mislim si da nije ta boleština "od slabe hrane"...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa MP3 se ne kvari.
Neka prokleta sila da se diferencijal skida i da se srce otvara?
Ne kvari se ak stoji, ak se ne gasi onda se itekak kvari. Danas bumo videli kaje, ekipa na pol raskopa i ne zablokiraju šperu, a već odavno špera zajebava.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,351
Jutro. Pa sve je bilo po PS. 😉 Borer 24,5 mm. 140 okretaja za rajbar.
Puno brzine i puno za skidat. Ja obicno idem na manje od 50 brzinu, a desetu ostavljm za razvrtač. Sve što je više nakupi se matrijala u razvrtač, i onda ga odbacuje, neravnomjerno ulazi u rupu. Takođe utiče i kvalitet ( zazor )pinjole,. Kod mene nije najbolja pinjola malo pada, pa moram da pazim. Možda i kod tebe pinjola pravi problem.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
Je ide se! 👍
Natovarim čamac na prikolicu i u Žažinu na Kupu, tu ili veslam ili motorom do najljepše plaže na Kupi, u Letovaniću!
A da putujem 3-4 sata do mora:mad::eek:
 

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
Također, forsiranje Korane. Čamac je spreman, dućan za rješavanje tekućih pitanja je blizu obali. More volim ali samo van sezone.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh