• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Koji nije pukao valjda će se podići dovoljno za žetvu dok dozori.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,539
Držim fige da će se spasit nešto od toga. Al strašno za pogledat... Tog se i ja bojim u kukuruzu i još više duhanu.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
E moji ljudi,samo se cudite i tapkate u mjestu,program GLAD se odvija utuvite si vec to jednom u glavu:unsure:.Mozete si pomoci vec sam pisao o tome,no volja je vasa,nesmijem vam je nasilu mijenjati i necu.
Inace da javim,svaka cast dragim ljudima koji su barem s mislima pomogli meni i mojim pcelama.Kod mene od 17 pa do sest sati popodne sijalo sunce i pcele poletile u novoj okolini.Slava stvoritelju na uslisenim molbama za sunce,zbog mojih(njegovih) pcela,ja shvatam da nam je to duznost cuvati prirodu jer sam je i ja previse unistavao.
Moj dan je prosao koristan i to me veseli i ispunjava. 🙋‍♂️
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Neznam kome je ova poznata,ona radi po naredbi i nema svoj stav ko i nasi pingvini na celu s anemicnim.Zalosno no moram upotrebljavat ovaj rijecnik,njihov je jos i gori.
Pametni ljudi znaju,da namjerno zbog tzv. klimatskih promjena zele zatvaranje jer im nije uspjelo plandemijom.
Da bice jos puno sranja sto se vremena tice ali njihovim djelovanjem,osvjestite se dragi ljudi,lazu nas vec vrlo,vrlo dugo i nemisle stati.
Vec sam jednom napomenuo nevjerujte nikome pa ni meni, vec trazite informacije te onda donesite svoj sud,vasa intuicija nece pogrijesiti. :ppozdrav:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh