• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,899
Kakvo je bilo vrijeme ovih dana sad na moru, temperatura mora? Da li je ugodno za kupanje?
Ili Vas to previše ne brine, pa se držite hladovine i uživate u pivici. :D:ppozdrav:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ak budeš dal kola u zelenu boju onda ti pašu crvene felge. :)
Ni sam nisam pametan, od jutra traju konzultacije i moram prizat teško je, to je sad pitanje veliko, jer sad kak napravim ne diram dok sam živ, zato moram dobro odlučiti, a kak je krenulo nebum tak brzo gotov sa sastankom🤭
E vis, sad ni ti nemas vremena.... Kola laku pricekaju koji dan.
Nemreju čekat jer imam posla za njih idućih 8mj, kola stoje a posel čeka, al javi se kad peš doma, do kad si dole?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,018
Još nisu, sad se suše od pranja 😉ali je problem kaj cijeli dan se nemrem dogovorit sam sa sobom u koju boju bi felge del😇🍺🍻
Ako kola budu zelena (da su moja bila bi crvena) čučnule bi gore žute felge ;)
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,348
Zna tko koga da provjereno može previtlat motor jednofazni cca 3 kw a da nije skuplje nego novi?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,715
Kupi rabljenog preko oglasnika, jeftinije je...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh