• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
S druge strane skoro do Demerja čekaju
 

Prilozi

  • IMG_20210723_133637.jpg
    IMG_20210723_133637.jpg
    26.9 KB · Pregleda: 14
  • IMG_20210723_133530.jpg
    IMG_20210723_133530.jpg
    27.6 KB · Pregleda: 13

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
Ne, kromovom elektrodom. Ona je za sva zavarivanja gdje se ne pozna materijal ili su dva različita materijala
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Dečki pitanje pošto plaćate vršidbu (kombajniranje) žitarica zob, ječam, pšenica, tritikala, meni danas kaže čovjek 6 lipa 1 m2,, pa to je ispod svih minimuma, mislim da ispod 10 lipa manje površine neide.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
400kn/jutro (700kn/ha) smo unazad 5 godina plaćali i od prošle godine tako naplaćujemo. Al mislim da budemo povisili.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,741
Čitam ovo:
Prije par dana sam vozio stvari punici u bolnicu Novi Marof. Pri povratku iz bolnice na putu prema autu prelazim cestu na zebri. Kada sam bio taman "na polovici širine kolnika" od 3 prometne trake, od VŽ u smjeru ZG, vozi jedan "IDIOT". Ne gleda on cestu, promet, kolnik, zebru, nego bulji u s desne strane, na prilaznoj cesti, zaustavljenu vozačicu u Opel Corsi. Skužio sam ga na vrijeme, imao je stakla otvorena, muzika jako glasna, pa taman dok je bio pokraj mene doviknuo sam mu "hej, a gdje gledaš", pokazao je iznenađen i prestravljen pogled i počeo glasno psovati, pa dao po punom gasu. Da sam ja napravio samo dva koraka više - dohvatio bi me točno sredinom haube i lansirao na vozačko staklo...
Ne mogu tvrditi i ne tvrdim da se meni to ne može dogoditi, do sad nemam niti jednu prometnu nezgodu, a vozim od siječnja 1976., ali ovo kako se danas vozi večina vozača je živa koma, užas, neznanje i sranje 😖.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas sam moral otpakirat ratne rezerve duboko zakopane u zemlji, najavil se forumaš da bu navrnul kad ide smora doma, reko samo daj😉
Pa si mislim di je još Slovenija, moram mu jesti i piti dati, nemre gladni vozit tak daleko, sigurno se strošil na moru,. 🍺😉
Pa smo si malo pojeli i pospominali o dobrim susjedskim odnosima, ali kaje najbitnije došel je videt projekt kola i raketu pogledat🙂
Baš mi bilo drago da si navrnul prijatelj @cloos 👍🙂

 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh