• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,618
Upravo došel sa tehničkog. Torpedo uspješno registriran. Koči ko lud. Oprano sa nitrom i sprejem za kočnice i malo pošmirglane ferode… Ali zato Zetor nije prešel. Jedan krajnik ima lufta. Sad moram u grad na tehnički… 🙄
Sad imaš izgovor za izlazak u grad 🤭
Ne jedan, nego dva ;)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,934
Prijatel, moj naklon do poda. Zaista si bio vrijedan i napravio si lijepi posao bravo.
(Da se ne hvalim ja sam danas poslije stare krame, pri dedi (mojem ocu), prvo poflaksao sve tam gdje kosilica ne može doseči. A onda sam se španciral z Husqvarnicom sim - tam, gore - dolje. Tak dugo dok sve nije bilo gotovo. Nisam to danas fotkao, jer nema ni potrebe, ali ovo tvoje je meni melem za oči.)

Ali sada sam u jako velikom problemu. Pokušavam napraviti ručak/večeru, jer mi supruga radi cijeli dan od 6-18. Zmislil sam ovoga priloga, ali nemam pojma kaj da zmislim za nekakvi kruh, šalatu i meseko? Još malo pa bum ovo porinul v pečnicu da se zapeče:
IMG_20220514_164418.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,174
Pokušaj izrade nekog stolića za radionu. Kad dođe neko, pa malo sjednemo, popričamo, popijemo..
Remenica od slamotresi s kombajna zmaj, savijena cijev isto od zmaja, usis zraka. Ovi gornji komadi iz jednog elektro ormara kojeg sam prenamjenil u ormar za dijelove..
Sad još fi 800 neka iverica ili limena ploča. 🤔
Bilo bi puno jednostavnije da sam koristil ravnu cijev, al kad sam videl ovu, odma je došla ideja 🤣🤣
 

Prilozi

  • 20220514_160310.jpg
    20220514_160310.jpg
    79.9 KB · Pregleda: 31
  • 20220514_165523.jpg
    20220514_165523.jpg
    91.5 KB · Pregleda: 32
  • 20220514_171326.jpg
    20220514_171326.jpg
    103.9 KB · Pregleda: 32

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,599
Pokušaj izrade nekog stolića za radionu. Kad dođe neko, pa malo sjednemo, popričamo, popijemo..
Remenica od slamotresi s kombajna zmaj, savijena cijev isto od zmaja, usis zraka. Ovi gornji komadi iz jednog elektro ormara kojeg sam prenamjenil u ormar za dijelove..
Sad još fi 800 neka iverica ili limena ploča. 🤔
Bilo bi puno jednostavnije da sam koristil ravnu cijev, al kad sam videl ovu, odma je došla ideja 🤣🤣
Samo buš moral karnister stavljati na sredinu stola kaj ga nebu oprčil.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,174
Ak stoji i ovak, znači da je v sredini kak god okreneš 😎
A i ne pijemo z kanistri 🤣🤣
 

Prilozi

  • 20220514_173813.jpg
    20220514_173813.jpg
    48.1 KB · Pregleda: 22

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,403
I kod mene Bepina jučer poklala drugu turu od 10 komada bijelih, još će biti takve dvije ture grahorastih, ali njima treba još barem mjesec i pol dana, za prve veće,i onda još petnaestak dana za preostale .
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,118
Danas prava poljoprivreda👌🍻
Raketa se ove dane sprema na jedan dalek put,🍻🙂
Oko 70 do 80 kilometri u jednom smjeru👌
Ko more platiti taj gušt, niko😉🍺
Uživanja u zvuku i moći toj👌











Nemas ti pojma u kaj se upustas. Ako ces moci sici iz rakete, neces moci stajati na nogama. Nije traktor za duge voznje. Stavi ga na labudicu i vozi.

Da li ti sa tim kardanom na malceru mozes dovoljno podici malcer? Ja sam kupio produzetak pa ga mogu dici do kraja bez skidanja kardana...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kak nezbam, već sam vozil 3 i pol vure u jednom smjeru😉ovo je malo više i zakaj nebi išlo 👍
Kardan ne smeta netrebam ga skidat, ne zdižem ga skroz, onak do malčera samo.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,778
Kak nezbam, već sam vozil 3 i pol vure u jednom smjeru😉ovo je malo više i zakaj nebi išlo 👍
Kardan ne smeta netrebam ga skidat, ne zdižem ga skroz, onak do malčera samo.
Čovjek došel iz Tetova u Hrvatsku sa traktorom na popravak tak da je ovo sitnica.60-70-tih je bilo malo auta tak da su traktori više bili prijevozno sredstvo nego radni stroj. Moj djed a i susjedi su su svinje i telad vozili na sajmove u Samobor, Jakuševac itd. što je cca 30km u jednom smjeru...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh