• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,934
Došao red da skinem "nebo"... Bome sam skidao sve s neba kada sam vidio što sam si napravio prošle godine 🤦🏻‍♂️

IMG-20220511-165559.jpg
Evo da te utješim, uvijek može biti i malo više posla ;) :ppozdrav: pogledaj kako sam ja bio ogulio kožu jednom svojem auteku:
DSC01369.JPG
DSC01537.JPG

I onda se jednoga dana opet kotural po cesti ...
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Evo da te utješim, uvijek može biti i malo više posla ;) :ppozdrav: pogledaj kako sam ja bio ogulio kožu jednom svojem auteku:
View attachment 49589
View attachment 49590

I onda se jednoga dana opet kotural po cesti ...
O da znam, obukao sam svoju Golf dvojku kompletnu u samoljepljivi Armaflex, auto je bio barem 50% tiši, odradio sve spojeve plastika sa samoljepljivom spužvicom i uživao punih 4 dana tako dok me pred kružnim tokom nije razguzio BMW i dvojka postala kockica🥺🥺🥺
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,664
Bilo nam je dosta. Neki vočnjak oko 3000 kvadrata
Bez Olkohola! Do kuće ima 5 km i cajkana
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,618
Milicajci su uvijek u paru, jedini motorista je sam.
A od njih zna zaboliti glava 🤭
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,934
Bilo nam je dosta. Neki vočnjak oko 3000 kvadrata
Bez Olkohola! Do kuće ima 5 km i cajkana
Vrag te dal ti jurišaš s traktorom na oko 3000 kvadrata, a "moja malenkost" s kosilicama - znači ja jurišam na skoro pa 3500 kvadrata (osim u zadnje dvije košnje kada mi je supruga odradila košnju po goricama 👌).
Uz to više od polovice skupljam u koš, posebno kod dede / oca, tam moram kositi barem 2 cm ispod korjenja tratinčica 😖 pa si nož zatupim da je oštrica deblja od pete 😩 itd., itd.
Dojdi i k meni malčirati, bum ti ponudil gemišta, makar znam da ionak nečeš piti - sam se trijezan voziti 😇 😉🙃
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,664
Je, PLUS, počel čovjek s trimerom pa zbog raslinja i granja odustal, jedino malčer sa batovima. I ovo bila prva košnja
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh