• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,599
Nisam probal, ali sam negdje pročital. Čekam nekoga od neverovanih Tomaša da to isproba u praksi. ;)
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,298
Danas malčiranje👌pa nemrem se odmorit nikak, strašno kaj posla imam, onda neko pita pa kak niš ne stigneš, onaj kaj se bavi profi poljoprivredom ko ja zna kaje to, nema ni svetki ni petki, ali mi kaj volimo delat nije nam teško. Nas to opušta i uživamo u tome, al opet niš bez profi trakrora🍻😉🙂👍💪🍻👌🚀🚀🚀





























Tak lepu mladu travu malciras, pa to je grehota... kupi balirku i baliraj...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Lako vama penzionerima, vi imate cajta da neznate kam bi od dosade😉🤭🍻
A mi kaj delamo niš ne stignemo, ali ko ovo more platiti, ovaj odmor i ovaj gušt? Niko dečki moji, kak je to lepo delat i počivat.
Veli mi žena malo prije kaj si kalač ne kupim, reko dok ja mogu na ruke takvo pomagalo pužno meni netreba,pa svi imaju kao, da imaju jel niko ne dela iz ljubavi ko ja, po starinski, sekira je zakon, najbrže se napravi ko got kaj veli. I baš ljepo opušta.



 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh