• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,599
Lako vama penzionerima, vi imate cajta da neznate kam bi od dosade😉🤭🍻
A mi kaj delamo niš ne stignemo, ali ko ovo more platiti, ovaj odmor i ovaj gušt? Niko dečki moji, kak je to lepo delat i počivat.
Veli mi žena malo prije kaj si kalač ne kupim, reko dok ja mogu na ruke takvo pomagalo pužno meni netreba,pa svi imaju kao, da imaju jel niko ne dela iz ljubavi ko ja, po starinski, sekira je zakon, najbrže se napravi ko got kaj veli. I baš ljepo opušta.



Stvarno si vredan. Evo i kokoš se nemre načuditi kakva je to hrpetina od drva.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dečki se sjeća ko kak su nekad bile lepe vateogasne zabave? U domovina dvda, kak je lepo pleh muzika igrala, kak je to bilo lepo🙂
Upravo dobil informaciju za aspen gorivo da može bit u strojevima 7 godina bez da ishlapi i da kaj napravi štete💪
Meni nije jasno kaj susede vikandašice smiju hodati u grudnjaku i gaćama, tj badiću po dvorištu? 🤔
Ja mislim da se to nesme, ali kaj napravit u takvoj situaciji? 😳
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Došao red da skinem "nebo"... Bome sam skidao sve s neba kada sam vidio što sam si napravio prošle godine 🤦🏻‍♂️

IMG-20220511-165559.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,618
Upravo dobil informaciju za aspen gorivo da može bit u strojevima 7 godina bez da ishlapi i da kaj napravi štete💪
Ako ne hlapi, zakaj je kanister bil napunut i šištalo je kad smo čep skidali?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh