• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,712
@MUHA taj je dost dugo vozil sa načetim dihtungom kad je tak jako napunil kanale od šarafa sa gareži.
@ROADRUNNER kad bi to sam tak išlo nebi glave pucale kad se injektori vade doduše na malim autima.... Nije pravilo Al ima slučajeva...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
@MUHA taj je dost dugo vozil sa načetim dihtungom kad je tak jako napunil kanale od šarafa sa gareži.
Upravo tak, vidi se ko je imal sličnih problema u životu.

Da je jedan bilo bi dobro, ali savladal sam ja njih pomalo. Da nije bilo boltexa neznam jel bi uspel.
Platila je gedora i sprašil sam skoro celi sprej ali uspel sam popukati šarafe iz bloka i skinuti glavu bez oštečenja.
Sve u svemu dvestotinjak kuna troška i izgubljen dan, ako svoju muku ne računam.



 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Danas malo malčiranja, reko prije kiše, grdo je išlo jer je zorabo od lani.
Trebala je tu bit kuruza ali ju nisam stignul posijat,sad to malčiram👍
Raketa ide nit ne osjeti da je grdo.
Mislil sam i danas to sve preorat ali ne stigem, tak da opet tu niš nebum sijal 🙂
Tranik do je već gacija ko ruke debala jer to nisam stignul na vreme zmalčat🙂i tu sad lepih drva.





































 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh