• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
IMG_20221025_104011.jpg Idem platiti osiguranje i vidim ovaj prizor.

Muda? Ljenost? Nešto treće?

Nosi paletu betonskog bloka iz kuće.. IMG_20221025_104016.jpg
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Vjerojatno najam. Tj. 100% najam. Ova firma scat je iz Našica i registrirana u Našicama.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,724
Ma to vam je samo to da građevina mora biti u milimetar u granicama katastarske čestice! Ni milimetra višše. 🤭
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Ma nisu mi iskreno baš jasne te moderne kuće gdje je kuća duplo veća od dvorišta. Nit možeš bašču, niti 2 voćke posaditi. Onda bi bolje živio u stanu s garažom i za razliku novaca kupio vikendicu.

No ja kakav sam brzo bi se preselio u vikendicu 😂
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,672
Samo sto ti sad neki normalan stan od 70 80 kvadrata kosto skoro ko kuca...cijene su podivljale a stanovi se prodaju ko blesavi...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
⚽⚽⚽⚽ Livaković se večeras pošteno naigrao, svi su mu dodavali loptu, na ti se igraj, ti se igraj ...😖
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Ma zanimljivo je da je Ivanušec par dana ranije rekao "moramo biti hrabriji", zanimljivo je da znaju da bi trebali zabiti protivniku gol ako misle pobijediti. A onda Livaković doda loptu bližem igraču stoperu, ovaj mu ju odmah vrati kao vruči krumpir. Onda doda drugome, ovaj opet vrati Livakoviću i tako u nedogled. Onda nekako pređu centar igrališta prema golu Milana, uzima loptu Mišić i vrati u nazad prema Livakoviću. Pa tko može ikoga pobijediti ovakvim kukavičkim načinom igre. Ademi se ne vidi. Kad napokon uđe napadač, centarfor, dokazani golgeter nitko mu neda loptu. Sve u svemu, sami su sebe izblamirali i pobijedili igrom prema Livakoviću umjesto prema Milanu . Navijam za Dinamo, ali me ovakva igra izluđuje.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,613
To znači da im je jako dobro dok se mi sekiramo radi njihovog zdravlja. Ne treba im škola ni zanat. Da bi se bavil poljoprivredom kak treba trebaš biti agronom, mehaničar, električar, veterinar, informatičar, pravnik,ekonomist..... tek onda se saginješ po peneze.... no to ne treba objašnjavati onima koji se tim poslom bave.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,613
To sam ti rekel zato kaj je tebi teško i prignuti se ili nemaš ni za to vremena. Imaš dobru plaću i zato ti nije bitno da li si pooral zemlju koju imaš ili ne. Lakše ti je reči da ne stigneš i gledati kak na njoj raste drač. Probaj proizvesti sam nekaj pa onda na kraju podvleči crtu, budi ekonomist i razmisli o računici. Ali odlučil sam da više nebum sa tobom raspravljal o tome jer je tebi to zajebancija, a drugima egzistencija. Sorry.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh