• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
Ma zanimljivo je da je Ivanušec par dana ranije rekao "moramo biti hrabriji", zanimljivo je da znaju da bi trebali zabiti protivniku gol ako misle pobijediti. A onda Livaković doda loptu bližem igraču stoperu, ovaj mu ju odmah vrati kao vruči krumpir. Onda doda drugome, ovaj opet vrati Livakoviću i tako u nedogled. Onda nekako pređu centar igrališta prema golu Milana, uzima loptu Mišić i vrati u nazad prema Livakoviću. Pa tko može ikoga pobijediti ovakvim kukavičkim načinom igre. Ademi se ne vidi. Kad napokon uđe napadač, centarfor, dokazani golgeter nitko mu neda loptu. Sve u svemu, sami su sebe izblamirali i pobijedili igrom prema Livakoviću umjesto prema Milanu . Navijam za Dinamo, ali me ovakva igra izluđuje.
Apsolutno se slažem sa komentarom, nažalost nisu oni na razini Milana i drugih europskih klubova. Sa takvim pristupom i totalno pogrešnim vođenjem ekipe od strane trenera ni ne možeš očekivati bolji rezultat. Na kraju su i dobro prošli, moglo je biti i više. Ja sam također navijač Dinama, pa moram reći da treba biti jak i u porazu i u pobjedi, ali vjerujem da je moglo i moralo biti bolje, više hrabrosti, koncentracije i angažmana, odnosno agresivnosti od pojedinih igrača koji su jučer zakazali apsolutno u svim segmentima igre.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
No dobro, nogomet mi je samo jedan od rasteretnih ventila...
Ovo je jedan od "drugih vrsta" rasteretnih ventila. Mogu ga nazvati tematski, kako sam sebi napraviti maksimalni nered u garaži. Na stolu su "raskupusana" tri, ili čak četiri aktivna "sado mazo projekta".
Da mi je blizu @ZJ pokazal bi ja na djelu kak mjerni instrumenti mjeriju, pardon lažeju. Naši YU Iskra Kranj su za bezbroj današnjih Sveto pismo.
Napravio sam sam sebi hrpetinu nereda (ne boj te se dobro ja u tom neredu plivam). Kupio sam jedan potencijalni SSM projekt na staroj krami, pa onda za tjedan dana drugi. Pa za novih tjedan dana naletio na dva primjerka za dopunu prvog projekta. Supruga je bila samnom i strelovito reagirala, čim sam dogovorio cijenu momentalno platila - zna moja draga prepoznati 👌.
Dok imam pauze i odmor ovdje sam glavni 🙃
IMG_20221026_115956.jpg
IMG_20221026_115945.jpg
Neeee nije ovome slomljen vrat i nije poginuo. On je 100% OK, samo ja radim pregled, podmazivanje za početak cestovne upotrebe, on je TIP-TOP.
IMG_20221024_160640.jpg

Da to su bili ISKRA Kranj mjerni instrumenti. Boljih danas nema ja to tvrdim nakon pola stoljeća druženja.
Još malo pa vozim dedu/svojeg oca na "anti gripin" a iza toga kam bolje nego v naše gorice 🙃🙂🥂.
Idu daniiii 🎶🎶🎶
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Mali i ja danas sami kod kuće pa da mu tata nešto skuha...

I malo g. Neće ni probati. Kaže najeo se suhog tijesta dok sam kuhao..

U biti

Tijesto, karfiol i brokula u umaku od slanine, varganja i crnih truba zapečeno sa sirom u rerni.


IMG_20221026_125109.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Kupio sam jedan potencijalni SSM projekt na staroj krami,
Hvala još jednom ovak javno za brigu o mojim projektima i za informaciju sa stare krame (y)

A nered, nereda mora biti, to je kreativni nered ;)
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,700
Nije stara krama, nego još značajnije -otpad! 2 komada ovih okruglih nogu od stola i jedan malo drugačiji
IMG_20221026_164509.jpg
 

Prilozi

  • IMG_20221026_164342.jpg
    IMG_20221026_164342.jpg
    89.3 KB · Pregleda: 17
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas pranje rakete, kak sam malčiral u subotu još je bila u prašini, a nemrem ju imat zmazanu, malo malo neko dojde od suseda da nebu ko kaj prigovaral kak mi zmazan traktor👍🍺🍻
I sad može na zimski san, sve za ovu godinu gotovo, kod pravog gazde mora tak biti. 🍺🍻👍✌️Čisto i oprano za početak druge sezone.
Natočil ju još do guta i sad nema brige nikakve, eurodizel premium za 16kuna✌️✌️
Spremno čekamo proljeće.













 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh