• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Sve dok ti delaš ja se ne moram brinuti za svoju budućnost. Živ i zdrav mi budi. Ja se držim za svoju rasklimanu lesu i samo čekam da dojde poštar sa poticajima. (y)

Sve to meni jasno, mi moramo za vas delat, da bi vama bilo dobro, a nas niko ne pita kak nam je.
Prijatelj ak smo mi nepismeni nismo čoravi, samo nam namečete kak vama paše.
I zbog čega bi mi tak to trebali gledat kak vi trubite da je to tak?Naj smeha delat, nasloni se na plot i uživaj dok mi ostali moramo delat. 🍺🍻✌️
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,612
Dok moreš kupiti brod nije ni tebi baš tak teško, jedino kaj nemaš za ništ vremena.
Ovime zaključujem bilo kakvu raspravu sa tobom jer ti oduzimam vrijeme koje moreš iskoristiti da nama, koji smo vam na grbači, bude još bolje. Živ mi i radišan bio. (y)
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Je mogu jer živim od svojega rada, ne čekam od nikoga niš ✌️🍻🍺Ne jadam se, ne kukam, delam i uživam u životu, jedan je život. 🍻🍺✌️
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ajde da se i ja pofalim da sam nekaj dobil, dobil sam danas lepe novce kaj me žena natirala da idem otpeljat flaše od soka jer ih nemamo kam više slagat🙂384 flaš od pepsia, samo pepsi šibano🙂192 kune su mi pale sneba konačno 🙂✌️🍻
Čak se nisam ni saginjat trebal ✌️🍻
Ali moja sreća kratko je trajala jer sam odma uzel 15 flaši punog pepsija nazat, i još moral doplatiti 🙂
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,671
Prava roba...domaca...nekih 220kg...za preradu...ima svega...kobasice, rasol, u skrinji, cvirki, slanine... salame sam.meso pospremil, malo je pretoplo pa se ne usudim riskirati...njih bum za nrkih mjesec dana napravil...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh